fbpx

Франківське сміттєзвалище призупиняє прийом відходів через перевантаження

Суспільство 13:33, 23.12, 2020

Івано-франківське підприємство «Полігон ТПВ», яке займається захороненням побутових відходів у селі Рибне, повідомило про те, що з 1 січня призупиняє приймати ТПВ від громад через перевантаження. 

Про це повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук, пише Укрінформ.

«На Прикарпатті близько 30 громад отримали листа від КП «Полігон ТПВ» про те, що з 1 січня підприємство не зможе приймати побутові відходи у селі Рибне через перевантаження», – зазначив Мельничук.

Він зауважив, що громади збентежені таким повідомленням, бо опинились у безвиході. Адже КП «Полігон ТПВ» є стратегічним об’єктом в області. Подібні сміттєзвалища на Прикарпатті є біля Коломиї, Калуша та Брошнів-Осади.

«Щоб вирішити проблему, ми хочемо зараз об’єднатись і розробити регіональний План управління відходами до 2030 року. Далі будемо просити обласну раду погодити цей документ і скерувати на нього фінансування», – додав Мельничук.

КП «Полігон ТПВ» створений за рішенням Івано-Франківської міської ради у 2009 році. Основний вид діяльності – захоронення твердих побутових відходів та експлуатація полігона в районі села Рибне Ямницької ОТГ. Площа полігона – близько 13 га землі. Впродовж останніх років тут запустили сортувальну лінію, біогазову установку та фільтратопровід.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: