fbpx

Франківські ліцеї з 1 вересня переходять на електронні журнали і щоденники

Суспільство 20:15, 16.08, 2022

З нового навчального року всі ліцеї Івано-Франківська перейдуть на електронні журнали і щоденники.

КУРС писав, що Коломийський ліцей першим на Прикарпатті перейшов на електронний журнал

Про це повідомила заступниця міського голови Франківська Вікторія Дротянко.

“Крокуємо в ногу з часом і вимогами. У новому навчальному році паперові журнали та щоденники замінять електронні носіі. Вони зручні у користуванні та вже довели свою практичність. Оскільки більшість батьків проголосували за онлайн-навчання, то зараз вони як ніколи доречні”, – поінформувала вона у фейсбуці.

Вікторія Дротянко пояснила, як працює е-журнал і е-щоденник:

“Вчитель вносить в електронну систему дані – тему уроку, оцінки, домашнє завдання чи навіть зауваження. Учень отримує інформацію про власні оцінки та домашнє завдання. Батьки можуть відслідковувати успішність навчання своєї дитини, її відвідуваність”.

Читайте: На Прикарпатті більшість вчителів за онлайн-навчання з 1 вересня, думки батьків розділилися

Довідково. Державні безкоштовні електронні щоденники та журнали для закладів загальної середньої освіти розробили на замовлення МОН в ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (наказ МОН № 781 від 09.06.2020). Заклади можуть створювати документи тимчасового (до 10 років включно) строку зберігання. Функціонал дозволяє учасникам освітнього процесу за допомогою зручного онлайн-інструменту мати постійний доступ до цифрового аналога звичайного щоденника.

Зручний доступ до актуального переліку уроків в режимі онлайн з мобільних пристроїв або персонального комп’ютера. Дані системи захищені від несанкціонованого доступу, що підтверджується атестатом відповідності комплексної системи захисту інформації.

Перехід на збір освітньої статистики з використанням індивідуальних даних учнів та педагогічних працівників із їх подальшою деперсоналізацією.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: