fbpx

На Прикарпатті більшість вчителів за онлайн-навчання з 1 вересня, думки батьків розділилися

Суспільство 16:16, 16.08, 2022

Думки батьків та вчителів щодо форм навчання у новому навчальному році є різними і залежать від регіону, в якому вони проживають. Водночас сукупна більшість надає перевагу онлайн-навчанню. Тоді як на Прикарпатті онлайн-навчання підтримує більшість педагогів, батьки в думках про форму навчання розділилися майже порівну.

Про це свідчать результати опитування, що проведено Державною службою якості освіти.

Опитування було проведено 3–8 серпня. У ньому взяли участь понад 90 тисяч батьків та майже 11 тисяч учителів.

Завданням опитування було з’ясувати загальну думку учасників освітнього процесу щодо можливого формату навчання з 1 вересня.

Результати опитування свідчать про те, що відстежується чітка тенденція щодо надання переваги онлайн-навчанню в регіонах з підвищеною небезпекою, частими тривогами та активними бойовими діями.

Зокрема, офлайн-навчання у західному регіоні України підтримують 37% батьків та 31% вчителів.

На Прикарпатті більшість вчителів за онлайн-навчання з 1 вересня, думки батьків розділилися 1

У регіонах, де ведуться активні бойові дії або частина території є окупованою, офлайн-навчання обрали: на сході — 13% батьків і 10% вчителів, а на півдні — 16% і 14% відповідно.

Респонденти північного та центрального регіонів також засвідчили низьку підтримку навчання в офлайн-форматі — 23% батьків і 18% вчителів та 19% і 17% відповідно.

Аналіз даних засвідчив, що в областях, де не відбуваються інтенсивні бойові дії, а сигнали повітряної тривоги звучать зрідка, батьки готові розпочинати навчання офлайн. Найбільший показник — 56% батьків за офлайн-навчання у Закарпатській області, хоча суміжні Івано-Франківська та Львівська області демонструють вдвічі нижчі показники.

В областях, які нещодавно постраждали від активних обстрілів та де часто звучать сповіщення про повітряну тривогу, батьки надають перевагу онлайн-навчанню.

На Прикарпатті більшість вчителів за онлайн-навчання з 1 вересня, думки батьків розділилися 2

КУРС писав, що перший курс і магістри Прикарпатського університету розпочнуть навчальний рік у офлайн-режимі. Інші – дистанційно

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: