fbpx

Голова Івано-Франківського апеляційного суду переконує, що не сприяв працевлаштуванню родичів у цей суд

Суспільство 19:04, 29.09, 2019

Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький розповів, що його дочка і зять досі працюють помічниками у суді, який він очолює. Але суддя переконує, що до працевлаштування родичів не причетний.

Про це він завив у програмі «Звіти наживо» на UA: Карпати.

«Вийшло так, що помічник моя суддя вийшла заміж за іншого помічника, який працював у цьому суді. Але важливий момент, що це сталося до того, як я був обраний головою суду. Жодного відношення, що я був керівник і я щось посприяв, що родичі мої попали до апеляційного суду, абсолютно не було», – каже Гриновецький.

Він також нагадав, що до 2017 року у цьому ж суді працював його сват.

“Мало того батько того мого зятя був наш колєга – суддя апеляційного суду. У зв’язку з цими проблемами, що громадськість має деякі зауваження з цього приводу, він зараз вже не працює, і з цього приводу зауважень ніяких не має бути”, – вважає голова апеляційного суду.

Свій серед своїх – Богдан Гриновецький про родичів в апеляційному суді

«Родина, родина – від батька й до сина» – голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький розповів, скільки його родичів працює в апеляційному судіБільше дивіться за посиланням: https://if.suspilne.media/episode/21384

Опубліковано UA: Карпати Пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

КУРС писав, що дочка та зять Ірина і Ігор Хруняки працюють на посадах помічників суддів. А до 2017 року суддею в апеляційному суді працював сват Богдана Гриновецького – Євген Хруняк.

Син Богдана Гриновецького працює у прокуратурі.

«Закон це не забороняє. Якщо наша діяльність пересікається, то є на це вихід – самовідводи», – каже суддя.

Також він нічого поганого не бачить у тому, що четвертий раз очолив апеляційний суд. Хоч закон і не дозволяє суддям обіймати одну адміністративну посаду більш як два рази поспіль. Гриновецький уникнув застосування цього обмеження через те, що обирався на посаду голови в уже “іншому суді”.

У жовтні 2018 року запрацював новий Івано-Франківський апеляційний суд. Його утворили на місці Апеляційного суду в Івано-Франківській області, який був ліквідований указом Президента.  До Івано-Франківського апеляційного суду перевели 15 суддів, які працювали у “старому” – Апеляційному суді Івано-Франківської області.

«Коли мене обирали головою Івано-Франківського апеляційного суду, то жодних зауважень не може бути. Бо це зовсім інша структура, нова судова інституція, яка не має жодних відношень до попередніх посад, які були в мене», – сказав у програмі Гриновецький.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: