fbpx

Голумбівський розповів, як «Торговий сервіс» повернувся на центральний ринок Івано-Франківська

Суспільство 21:16, 19.04, 2021
НА ФОТО: Андрій Голумбівський - директор і співвласник ТОВ "Торговий сервіс", компанії-оператора центрального продуктового ринку в Івано-Франківську

Директор ТОВ «Торговий сервіс» Андрій Голумбівський запевнив, що компанія найближчим часом погасить борг місту за оренду приміщень центрального продуктового ринку. Голумбівський також розповів, що рейдери, які майже півтора року контролювали ринок, продовжують перешкоджати роботі власників.

Андрій Голумбівський став директором «Торгового сервісу» 7 січня 2021 року, а власником 49,95% фірми – 4 лютого 2021 року. У коментарі КУРСу Голумбівський зазначив, що Ігор Халаменда продав корпоративні права йому і ще одному партнеру. Суму угоди не назвав.

14 квітня згідно з актом приймання-передачі речових доказів (майна ТОВ «Торговий сервіс») у кримінальному провадженні слідчі передали на відповідальне зберігання директору «Торгового сервісу» Андрію Голумбівському – «з метою забезпечення збереження, обслуговування, охорони, підтримання у належному стані».

«Фізично я прийшов на центральний ринок Івано-Франківська у п’ятницю, 16 квітня. Я представився, сказав, що власник і директор «Торгового сервісу» згідно з актом прийому-передачі речових доказів в рамках кримінального провадження. Після чого Геннадій Ахтирський (директор, призначений рейдерами, – ред.) викликав своїх юристів, я їм документально підтвердив право власності, але вони відмовилися покинути територію. Я викликав поліцію, приїхала поліція, ми поспілкувалися з адвокатами, з їхніми представниками, бо Ахтирський кудись пропав. Приїхали молодики спортивної статури, щось викрикували, погрожували мені. Але на цьому конфлікт був вичерпаний, і ми почали працювати як власники «Торгового сервісу», – розповів Голумбівський.

За його словами, на сьогодні за час, протягом якого на ринку господарювали рейдери, за оренду майна підприємство заборгувало міському бюджету 2,1 млн грн.

«Раніше, коли я став директором, я отримав лист від департаменту комунальних ресурсів міської ради з переліком заборгованості, яка на той час складала 1,8 млн грн. Я написав листа до департаменту і міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, що ми не відмовляємося від цієї заборгованості, але описав обставини, які склалися», – пояснює Голумбівський.

Він запевняє, що «Торговий сервіс» погасить увесь борг найближчим часом.

«Настільки напружений графік, що я ще не встиг зустрітися з міським головою. Це організоване злочинне угруповання не дає нам повноцінно функціонувати як підприємству, перешкоджає діяльності. Ми за допомогою правоохоронних органів, які забезпечують тут громадський порядок, налагоджуємо цю роботу. Але це ринок, і ми не можемо перекрити і не пускати людей. Вони (молодики від рейдерів, – ред.) приходять на ринок під виглядом простих покупців, збираються купками по 15-20 чоловік і перешкоджають роботі нашим працівникам, погрожують їм. І в таких умовах дуже тяжко знайти час на зустріч, але я дуже хочу зустрітися з мером, поспілкуватися. Ми не знімаємо з себе ніяких обов’язків. Ми постараємося максимально швидко виплатити цю заборгованість місту, бо це велика сума, і ці гроші вкрай необхідні місту», – каже Голумбівський.

«Торговий сервіс» зараз проводить ревізію договорів з підприємцями і укладає нові.

«Я виходжу – з людьми спілкуюся, пояснюю, які обставини. Бачу розуміння у людей, вони мені ставлять питання щодо покращення умов роботи, я з ними погоджуюся, і ми будемо все робити, щоб покращити умови. Умови оплати залишаються незмінні. Я розумію, що був карантин, люди не могли повноцінно працювати. І зараз ще міняти умови вважаю недоцільним», – зазначив Голумбівський.

Як відомо КУРСу з власних джерел, попри формальну відсутність у складі засновників Ігор Халаменда, ймовірно, зберігає вплив на «Торговий сервіс».

Як писав КУРС, 25 жовтня 2019 року представники ТОВ “Торговий сервіс” заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області. Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку, втім, стверджували, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника. 

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

16 листопада минулого року Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція

Вдруге Халаменда намагався зайти на ринок 24 червня 2020 року, також безуспішно.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: