fbpx

Представники "нових господарів" франківського ринку покликали пресу, щоб нічого не сказати

Суспільство 17:43, 28.10, 2019
НА ФОТО: Антон Довгий - заступник директора центрального ринку, призначений 25 жовтня 2019 р.

Сьогодні, 28 жовтня, представники “нових власників” компанії “Торговий сервіс” запросили на брифінг місцеві ЗМІ. Очікувалося, що громадськість отримає версію подій від сторони, яку попередня адміністрація звинувачує у рейдерському захопленні центрального ринку Івано-Франківська.

Торговий сервіс центральний ринок Івано-Франківськ

Коли журналісти прийшли в офіс “Торгового сервісу”, там уже перебували десятки торговців з базару, які з’ясовували стосунки з призначеним 25 жовтня новим юристом “Торгового сервісу” Юрієм Бобиком.

Юрій Бобик Торговий сервіс
Юрій Бобик – юрист ТОВ “Торговий сервіс”, призначений 25 жовтня 2019 р.

Бобик очікувано заперечив рейдерське захоплення, заявив, що попередній власник, тобто Ігор Халаменда, продав 100% корпоративних прав, а нова власниця – Тамара Казанцева – “професіонал своєї справи”. Однак сам Бобик договору продажу фірми, який нібито був підписаний у серпні цього року, не бачив, при укладанні угоди не був, показувати документи не уповноважений.

Представники "нових господарів" центрального ринку Франківська, яких попередні звинувачують у рейдерстві, вирішили публічно розповісти, як отримали базар. Говорить якийсь юрист Юрій Бобик, який призначений 25 жовтня. Нічого по суті на жодне питання не відповів. Лише обіцяє, що все буде краще для підприємців, а базар отримали законно.

Опубліковано КУРС Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Після Бобика з’явився новопризначений заступник директора ринку Антон Довгий, який також є членом виконкому Вовчинецької сільської ради. Довгий повідомив про себе, що уповноважений приймати всі рішення й виконувати обов’язки директора, коли того немає на місці. До роботи приступив з учорашнього дня.

Антон Довгий - заступник директора центрального ринку

Повноцінно поспілкуватися з Антоном Довгим також не вийшло: його обступив натовп піприємців, які кричали, що незадоволені підвищенням тарифу на місця на 30%. Довгий заспокоював їх тим, що збір вже знизили на 25%. На що підприємці відповіли, що на цих 25% збір підняли тиждень тому. Довгий обіцяв налагодити комунікацію між підприємцями і новими власниками й нікого не утискати.

центральний ринок Івано-Франківська

На запитання, як нові власники купили ринок, Довгий відказав, що не знає і “його це не цікавить”, бо “він найманий працівник”. Йому, мовляв, зателефонувала Тамара Казанцева, з якою він раніше познайомився в Києві, і запросила на цю роботу. Він погодився. Сказав також, що в 2004 році вже працював на цьому ринку, знає його проблеми. Якби запросив Ігор Халаменда, попередній власник, то не погодився б. Зараз зайнятий тим, що вивчає проблеми підприємців, стан справ на ринку.

Про причетність місцевих бізнесменів до “рейдерського захоплення” ринку Довгий нічого не знає, “йому це не цікаво”. Контактами нових господарів фірми поділитися відмовився: запропонував писати листи на поштову адресу, вказану в державному реєстрі.

Опубліковано КУРС Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Увесь час протягом розмови за спиною нового “заступника директора” мовчки стояли два хлопці в спортивних костюмах.

Представники "нових господарів" франківського ринку покликали пресу, щоб нічого не сказати 1

Що отримуємо в сухому залишку від цієї зустрічі? Більше запитань, ніж відповідей. “Нові господарі” на публічну зустріч не прийшли. Делеговані ними люди не представили жодних доказів законності оборудки з ринком, які б спростували звинувачення в рейдерському захопленні. У нової адміністрації поки не складаються стосунки з підприємцями, які не задоволені сумами зборів за торгові місця.

Як писав КУРС, 25 жовтня 2019 року “Торговий сервіс” заявив про спробу рейдерського захоплення.

Напередодні, 24 жовтня, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб змінилися власники і керівники ТОВ “Торговий сервіс”.

Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Сама Казанцева зареєстрована в селищі Андріївка Волноваського району Донецької області.

Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. До 2011 року був зареєстрований як ФОП в місті Авдіївка Донецької області. За даними реєстрів, він є засновником або керівником ще 13 фірм та проживає, як і Казанцева, у Андріївці Волноваського району на Донеччині.

Представники Халаменди стверджують, що Ігор Халаменда підприємство не продавав, також не було і жодних судових рішень стосовно зміни засновників. Зміни в реєстр внесла реєстратор з Кіровоградської області Наталія Юріївна Шилова.

Ігор Халаменда особисто ситуацію не коментував: за словами працівників “Торгово сервісу”, він зайнятий “юридичними справами з приводу рейдерського захоплення”, з України виїжджати не збирається, планує продовжити реконструкцію ринку.

Читайте також: Хроніка війни за центральний ринок Франківська: розповідаємо, як все було

Представники Халаменди стверджують, що попри реєстрацію нового керівника та власниці з Донеччини, за рейдерством стоять франківські бізнесмени. Але жодних імен не називають.

В поліції повідомили, що розпочали кримінальне провадження за фактом підробки документів, які стали підставою для зміни власника та керівника ТОВ «Торговий сервіс» у Івано-Франківську.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: