fbpx

Ходять в наряди: ФК "Прикарпаття" відкинув звинувачення ДБР у фіктивній військовій службі

Суспільство 14:23, 25.08, 2023

Івано-франківський футбольний клуб “Прикарпаття” виступив із офіційною заявою з приводу звинувачення футболістів і тренерів клубу у фіктивній військовій службі.

Нагадаємо, ДБР виявило, що у Франківську на військову службу фіктивно оформили родичів керівників міста і футболістів. «Новобранці» отримували можливість фактично не проходити військову службу, проводячи час на власний розсуд. Деякі з них спокійно брали участь у футбольних матчах у складі футбольного клубу “Прикарпаття”. До того ж вони отримували від держави грошове та матеріальне забезпечення рахунком бюджетних коштів, повідомили в ДБР.

“Так, служили і служать: ходять в наряди як футболісти, так і тренери. Ініціатива була ТЦК та СП спільно з МФК “Прикарпаття”, і про це публічно було заявлено у квітні 2022 року.

3 того часу частина була демобілізована і припинила співпрацю з клубом. Частина далі проходить службу і бере участь в житті команди “Прикарпаття-ЗСУ”. Чекаємо обʼєктивного розслідування!” – йдеться в заяві клубу.

Адміністрація клубу нагадала, що минулого року основна команда МФК “Прикарпаття” майже у повному складі стала до лав ЗСУ. 14 футболістів і тренери івано-франківського клубу склали присягу на вірність українському народові.

“Був страх не те що служити, був страх не заважати, бо тут професіонали своєї справи. Вони добре знають, чим займатися. Це як взяти в професійну команду футболіста з району, він лише заважатиме. Це так само як і взяти футболіста в армію, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало – не бути тягарем. Але коли нам військовий комісар пояснив, що нас будуть поступово готувати, дадуть ази та покажуть, як тримати зброю, воювати та захищати Україну, то ми прийняли рішення і вступили в ЗСУ. Нас вже познайомили з автоматом: навчили розбирати, чистити та стріляти. Все поступово. Заходимо в караул, несемо службу”коментував тоді мобілізацію футбольної команди капітан Прикарпаття Василь Цюцюра.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: