fbpx

ІФНТУНГ підписав нову угоду з Краківською гірничо-металургійною академією

Суспільство 12:34, 02.03, 2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу підписав нову Угоду про співпрацю з Краківською гірничо-металургійною академією імені С. Сташіца (AGH).

Серед її пріоритетів безкоштовна програма подвійних дипломів для магістрів та спільна польсько-українська наукова та інноваційна діяльність, повідомляє прессслужба університету.

Підґрунтям для заміни підписаної вперше в 1994 та продовженої у 2010 році Угоди став новий польський Закон «Про вищу освіту», який виставив низку додаткових умов для іноземних студентів.

Серед положень незмінним залишилось безкоштовне навчання в AGH наших студентів, для магістрантів Інституту нафтогазової інженерії та Інституту природничих наук і туризму угоди, які почнуть діяти з 1 вересня 2020 року, підписані на безстроковий термін.

«Університет першим серед українських ЗВО розробив та підписав нові Угоди з AGH, – говорить перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик. – Це стало можливим частково тому, що наш університет є лідером за якісним та кількісним складом магістрантів”.

У планах ІФНТУНГ розширити спеціальності, внесені до програми подвійних дипломів».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: