fbpx

Кардіологи з Франківської ЦМКЛ пройшли стажування у польській клініці

Суспільство 13:02, 28.12, 2022

Нові інноваційні знання та медичний досвід здобули кардіологи Івано-Франківської центральної клінічної міської лікарні у Сілезькому центрі серцевих захворювань.

На стажуванні у польській клініці побували кардіологи ЦМКЛ Уляна Келеман та Марія Буркун, інформують на сторінці франківської лікарні у фейсбуці.

“Лікарі щиро дякують своїм польським колегам за те, що ділились досвідом, навичками, допомагали, підтримували, заохочували”, – зазначають франківці.

Кардіологи з Франківської ЦМКЛ пройшли стажування у польській клініці 1

Кардіологи з ЦМКЛ стажувалися в напрямку інтервенційної кардіології. Це новий революційний напрямок, який поєднує в собі класичну кардіологію та кардіохірургію. Суть полягає в мінімально інвазивних методах лікування. Проти класичної хірургії процедурні ризики інтервенційної кардіології мінімальні.

Інтервеційний кардіолог лікує інфаркти, стенокардії та інші серцеві захворювання, проводить коронарографіі, стентування, імплантації ШВРС, пояснюють в ЦМКЛ.

І нагадють, що для запису на консультацію та обстеження до лікаря-кардіолога в ЦМКЛ слід звертатися за номером телефону 095 103 103 0 або 067 0 999 111.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: