fbpx

"Електроавтотранс" отримає понад 73 млн грн компенсації за збиткове перевезення у тролейбусах

Суспільство 15:08, 01.02, 2021

Сьогодні, 1 лютого, управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради підписало договір з КП “Електроавтотранс” на послуги місцевого наземного електротранспорту.

Відповідно до договору управління транспорту та зв’язку має перерахувати “Електроавтотрансу” 73 196 238,91 гривень без ПДВ за надані послуги перевезення тролейбусами, йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

Як йдеться в договорі, це компенсація різниці між вартістю наданих послуг перевезення тролейбусами та обсягом доходів підприємства.

“Сума коштів, що підлягає перерахуванню перевізнику за надані транспортні послуги, визначається як різниця між вартістю наданих за звітний період транспортних послуг (з урахуванням компенсації за втрачені рейси з незалежних від перевізника причин) та обсягом власних доходів перевізника (доходу від продажу проїзних документів та чистого доходу від надання додаткових послуг за іншими напрямами господарської діяльності)”, – йдеться в документі.

Послуги повинні бути надані до 19 вересня 2021 року. Розрахунок між сторонами проводиться на основі актів виконаних робіт.

Аналогічну компенсацію КП “Електроавтотранс” отримував і минулого року. За 2020 рік сторони уклали чотири договори на послуги місцевого наземного електротранспорту на загальну суму 72 549 900 гривень.

Як писав КУРС, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час оперативної наради висварив керівників “Водоекотехпрому”, “Теплокомуненерго” та “Електроавтотрансу” за ідеї підняти тарифи на свої послуги. Мер також доручив “Електроавтотрансу” протягом тижня зібрати акцію протесту проти заборони стоячих місць у громадському транспорті.

Згодом у КП “Електроавтотранс” пояснили, що основним джерелом доходу підприємства є договір на транспортну роботу із містом. Для нормального функціонування підприємства необхідно, щоб сума доходу покривала витрати, яке несе підприємство для виплати заробітної плати, оплати за енергоносії та обслуговування рухомого складу. Наразі місто справно покриває свою частину витрат на ці послуги, а це близько 70%.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: