fbpx

Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль

Суспільство 16:46, 12.09, 2019

У туристичному комплексі триває медіафестиваль “Буковель Натхнення”.

Ранок у Карпатах для журналістів розпочався із йоги. А набравшись позитивної енергетики, учасники приступили до активної роботи. Ділились власним досвідом та обговорювали проблеми. Зокрема, відбувся психологічний практикум на актуальну тему “Профілактика професійного вигорання”.

“Журналістика — це професія, де дуже багато стресів. І рано чи пізно, навіть попри любов до професії, журналісти стикаються із проблемою професійного вигорання. Яка універсальна порада? Я вважаю, що важливо навчитись керувати своїми емоціями, контролювати їх і не дозволяти іншим впливати на свій емоційний стан”, – зазначила психолог, бізнес-тренер Вікторія Виноградова.

У літературній вітальні журналісти представляли свої видання. Капітан 1 рангу в запасі, колишній підводник, журналіст та письменник Євген Баль привіз у Буковель свою книгу “Хроніки пса Филимона (фрагменти гібридної війни)”.

“Я живу у Маріуполі. Часто їжджу до хлопців на фронт. Тому вирішив написати книгу про російсько-українську війну, як усе відбувалося. Щоправда, розповідь у ній ведеться від імені мого собаки — Филимона”, – розповів письменник.

Після насиченої програми — візит у “Гуцул Ленд”. Для представників медіа з усієї України візит у етнопарк став справжнім відкриттям.

“Це щось справді неймовірне. Тут чудово, можна не просто відчути, а доторкнутись до багатої гуцульської культури”, – ділиться враженнями Леся Садовська із Хмельницького.

До слова, співорганізаторами фестивалю є туристичний комплекс “Буковель”, Національна спілка журналістів України та «Український журналістський фонд». Дійство відбувається уже другий рік поспіль.

На правах реклами

Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль 1
Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль 3
Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль 5
Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль 7
Лекції, майстер-класи, практикуми: у Буковелі триває медіафестиваль 9

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: