fbpx

МакДональдз відновить роботу в Києві та на заході України

Суспільство 16:10, 11.08, 2022

Компанія МакДональдз вирішила поетапно відновити роботу частини ресторанів в Україні – у Києві та на заході країни, повідомляється у заяві компанії.

“Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу. Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів”, зазначається у повідомленні.

24 лютого МакДональдз призупинив роботу ресторанів в Україні через війну. Компанія продовжила виплачувати зарплати понад 10 000 співробітників.

“Підтримка наших людей в Україні продовжує залишатися для нас пріоритетом номер один. Ми багато спілкувалися з нашими працівниками, які висловили велике бажання повернутися до роботи та побачити, як наші ресторани в Україні знову відкриються, де це можна зробити безпечно та відповідально. В останні місяці віра в те, що це додасть невелике, але важливе відчуття нормальності, зміцнилася. А українські посадовці зазначали, що підприємства, які відновлять роботу, підтримають місцеву економіку та український народ”, – повідомляють у компанії.

Нагадаємо, Макдональдз в Івано-Франківську відкрили у квітні минулого року.

За перший тиждень Макдональдз в Івано-Франківську відвідало 65 тисяч людей.  

Така популярність закладу спричинила критичне навантаження транспорту на прилеглу вуличну мережу. Тому у мікрорайоні змінили схему руху.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: