fbpx

"Мами Прикарпаття" передали для франківських шкіл інформативні плакати про права батьків

Суспільство 10:27, 03.10, 2019

Організація "Мами Прикарпаття" хоче донести до батьків, що вони є повноправними учасниками освітнього процесу, мають право заходити в школи, де вчаться їхні діти, та відвідувати уроки.

Очільниця ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна пояснила, що одним з напрямків діяльності організації є інформаційно-роз’яснювальна робота щодо прав батьків. Громадська організація співпрацює з іншими ГО, зокрема з “Батьки SOS”, яка за грантові кошти виготовила для ГО “Мами Прикарпаття” інформативні плакати.

“Сьогодні ми маємо три плакати: відвідування уроку батьками, доступ до школи і ще один плакат про права педагогів і права батьків, щоб зняти цю напругу про довіру до школи”, – зазначає Мар’яна Вершиніна.

Сьогодні представниці організації принесли у Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради по 45 плакатів кожного з трьох видів з проханням розповсюдити їх по франківських школах.

Мами кажуть, що особисто не стикалися з випадками, коли батьків не пускали до школи. Але, до прикладу, у ЗОШ №4 повісили на дверях оголошення, що з 1 жовтня обмежено доступ до школи осіб, які не беруть участі в освітньому процесі.

Це оголошення батьків не стосується, оскільки вони також є учасниками освітнього процесу. Проте представниці “Мами Прикарпаття” зазначають, що не всі батьки про це знають.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: