fbpx

Марцінків хоче залучати богословів до викладання у школах Франківська

Суспільство 10:21, 30.08, 2021

Днями відбулася зустріч міського голови Франківська Руслана Марцінківа з ректором Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, митрополичим протоієреєм Олександром Левицьким.

“Щоб виховувати молоде покоління на засадах християнських цінностей”, – прокоментував цю зустріч мер Франківська на своїй сторінці у фейсбуці.

Спільно обговорили питання духовно-морального виховання дітей шкільного віку на засадах християнських цінностей, повідомив Марцінків.

Марцінків хоче залучати богословів до викладання у школах Франківська 1

І додав: важливо, щоб до викладання курсу «Основи християнської етики» були залучені фахові спеціалісти з богослов’я, які мають відповідний рівень освіти. “Переконаний, що фаховий підхід дозволить значно збільшити якість викладання предмета”, – зазначив мер.

КУРС писав, що Марцінків на конференції освітян 30 серпня підпише з церквами угоду про виховання дітей у школах

Кілька днів тому Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій і Міносвіти підписали угоду про співпрацю – зокрема про викладання курсів морального спрямування у загальноосвітніх закладах України.

Про це написали на інформаційному ресурсі Української греко-католицької церкви.

Угоду підписали міністр Сергій Шкарлет та глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), який підписав цю угоду від імені ВРЦіРО як черговий головуючий.

Марцінків хоче залучати богословів до викладання у школах Франківська 2

“Такий меморандум між ВРЦіРО та МОН існував багато років, але сьогодні ми підписали угоду про співпрацю. Це глибший і, я б сказав, зобов’язуючий документ, де виписані певні принципи, і, найголовніше, цінності, які обидві сторони зобов’язуються втілювати, зокрема, у виховній і освітній діяльності”, – каже глава УГКЦ.

В першому пункті угоди мовиться, що “Сторони погоджуються щодо необхідності подальшого сприяння викладанню курсів морального спрямування у закладах загальної середньої освіти, виховання на засадах моральних і духовних цінностей у закладах дошкільної освіти з метою формування у здобувачів освіти засад моральності і духовності, забезпечення належного виховання молоді”.

Також сторони погодилися співпрацювати в розвитку освіти у пенітенціарних закладах та мережі приватних шкіл. Угода діятиме 5 років.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: