fbpx

Марцінків на конференції освітян підпише з церквами угоду про виховання дітей у школах

Суспільство 14:20, 19.08, 2021

У Франківську 30 серпня розпочнеться щорічна конференція педагогічних працівників міста. На ній планують підписати угоду з франківськими церквами про виховання дітей у закладах освіти.

КУРС писав, що Всеукраїнський форум педагогів підтримав викладання духовно-моральних курсів у школах

Конференцію організують у Католицькому ліцеї. Її тема – “Формування української ідентичності учнівської молоді як системотворчий елемент освітньої діяльності закладів освіти Івано-Франківської міської територіальної громади”.

“Освітяни обрали темою “формування української ідентичності учнівської молоді”, і на цій зустрічі також буде підписана угода співпраці між церквами міста Івано-Франківська з питань виховання із міським головою та відповідно з Департаментом освіти і науки міста”, – повідомила на оперативній нараді у міського голови Франківська заступниця директора Департаменту освіти та науки Наталія Микула.

Нагадаємо, Франківська мерія просила МОН зробити християнську етику обов’язковим предметом

Пізніше франківські депутати просили уряд і МОН повернути в школи предмет “Християнська етика”

Франківці у мережі в обох випадках нагадували і меру, і депутатам про ст. 35 Конституції України, яка гарантує свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, а також вести релігійну діяльність. Відповідно, Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: