fbpx

Марцінків обіцяє у 2021 році відремонтувати 10 вулиць – частину з них вже мали завершити

Суспільство 17:00, 10.02, 2021

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував ремонт десяти вулиць в Івано-Франківську цього року.

У переліку – вулиці Національної Гвардії (від Коновальця до Львівської), Кондукторська, Донцова, Січинського – Весняна (Опришівці), Вербицького, Макогона, Автоливмашівська, Стефаника, Ольги Басараб та Коломийська.

“Є ще перехідні об’єкти, і це не означає, що не будуть інші вулиці ремонтуватись, але ці вулиці вкрай потрібні цього року”, – написав Марцінків у фейсбуці.

Ремонт деяких з цих вулиць розпочався кілька років тому і мав вже завершитися. Але з року в рік роботи переносяться через відсутність фінансування.

До прикладу, тендер на ремонт вулиці Макогона Управління капітального будівництва провело у серпні 2018 року. На аукціоні перемогло ТОВ “Будівельна компанія Трейдзахідбуд”, яке запропонувало відремонтувати вулицю за 6,5 млн грн. Роботи мали завершитися  у квітні 2019 року. Згодом сторони уклали додаткову угоду та продовжили термін виконання робіт до кінця 2020 року. Але завершити роботи не вдалося.

У тендерній документації підприємство вказало, що не планує залучати субпідрядників.

Марцінків обіцяє у 2021 році відремонтувати 10 вулиць – частину з них вже мали завершити 1

Та невдовзі фірма, яка виграла тендер, взяла у субпідрядники свого конкурента на торгах – близьке до франківських “свободівців” ТОВ “Івано-Франківськавтодор”. А в додатковій угоді сторони прописали, що кошти за виконані роботи УКБ перераховуватиме на рахунок субпідрядника.

Марцінків обіцяє у 2021 році відремонтувати 10 вулиць – частину з них вже мали завершити 2

Тендер на ремонт Автоливмашівської у червні 2019 року оголосив Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради з очікуваною вартістю майже 30 млн грн.

У торгах взяли участь шість компаній. Найменшу ціну – 27 970 293 грн – запропонувало ТОВ «ПБС». Роботи мали бути виконані до 20 грудня 2020 року. Але наприкінці минулого року сторони уклали додаткову угоду і продовжили термін виконання робіт до кінця 2021 року.

Минулого року управління капітального будівництва провело тендер на капітальний ремонт частини вулиці Національної Гвардії. Переміг “Івано-Франківськавтодор”, що запропонував виконати роботи за 11 472 780 грн. Підрядник має завершити роботи до 31 серпня цього року.

Також ТОВ “Івано-Франківськавтодор” має ремонтувати проїзд від вулиці Січинського до Весняної. Договір з підрядником Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою уклав наприкінці минулого року. Вартість робіт – 755 650 гривень. Термін виконання – 31 грудня 2021 року.

А договір на ремонт вулиці Стефаника Департамент житлової, комунальної політики уклав з підприємцем Ярославом Дідиком. Вартість договору – 1 404 362,74 гривень. Роботи мали бути завершені до кінця минулого року.

Як йдеться у річному звіті управління капітального будівництва, минулого року в Івано-Франківську завершили капітальний ремонт лише двох вулиць – Озаркевича та Республіканської.

Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою вдалося завершити роботи з капітального ремонту дорожнього покриття лише у селі Черніїв – вул. Кіндрата (від вул. Надвірнянської), вул. Хмельницького (від буд. № 23), вул. С. Бандери (від буд. № 2) та вул. І. Франка (від вул. Кіндрата).

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: