fbpx

Марцінків поставив завдання КП "Теплий дім" заробляти на себе

Суспільство 15:38, 03.01, 2020

Місто не буде співфінансувати ремонт житлового фонду «Теплий дім» (донедавна МІУК) у такому об’ємі, як у минулі роки.

Про це написав міський голова Руслан Марцінків у фейсбуці після зустрічі з колективом підприємства.

«Сьогодні зустрівся з колективом КП “Теплий дім” вперше після зміни назви і статуту підприємства. Я вже казав, що ми не просто змінюємо “титулку”, але й зміст і підхід до роботи. Тепер головне завдання КП – зосередитись на роботах з енергоефективності. Ще одна ціль, яку ми ставимо перед підприємством: більше власних послуг і менше підрядників», – повідомив міський голова.

Марцінків пише, що потрібно акумулювати 8-10 млн грн з квартплати, аби підприємство могло розвиватись за рахунок цих коштів.

“Ще одне очікування: має змінитись підхід колективу до роботи з людьми, клієнтами “Теплого дому”. Так, клієнтами, адже це ринок надання житлово-комунальних послуг і є конкуренція та альтернатива підприємству».

Також він поставив завдання підприємству заробляти на себе.

«Ніхто не говорить про дохід і наповнення міського бюджету, бо це є комунальне підприємство. Та суть у тому, щоб якісно виконувати свою роботу, аби споживачі користувались та оплачували ваші послуги. Ну, і як казав раніше, зробимо регулярні відкриті зустрічі на підприємстві. Так депутати, активна громада зможуть безпосередньо поспілкуватись з керівництвом “Теплого дому”, – підсумував мер.

Нагадаємо, наприкінці грудня міська рада прийняла рішення перейменувати комунальне підприємство “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” на комунальне підприємство “Теплий дім”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: