fbpx

Марцінків розповів, хто очолить КП "Добродій", в яке об’єднали дві структури

Суспільство 16:06, 18.12, 2019

Міська рада Івано-Франківська прийняла рішення про ліквідацію КП «Муніципальна варта» та створила нове комунальне підприємство «Муніципальна інспекція «Добродій».

Статутний капітал КП «Муніципальна інспекція «Добродій» міськрада затвердила у розмірі 8 млн грн. Підприємство зареєстроване за тією ж адресою, що й раніше «Муніципальна варта», – на вулиці Галицька, 126.

Як пояснив міський голова Руслан Марцінків, в єдину структуру об’єднали “Муніципальну варту” й інспекцію з благоустрою, яка підпорядковувалася Департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою.

Тепер інспекція з благоустрою буде структурним підрозділом «Муніципальної інспекції «Добродій», яке буде у підпорядкуванні Департаменту.

Марцінків зазначив, що рішення про ліквідацію було прийняте після того, як вартових затримали на хабарі. Він розповів, що раніше теж отримував такі повідомлення, хоча у Варті є багато порядних хлопців.

Крім того, на думку Марцінківа, структури раніше дублювали функції одна одної.

«Інспекція ганяє несанкціонованих продавців до 5 години, а Варта після 7», – пояснив Марцінків.

Обов’язки директора КП «Муніципальна інспекція «Добродій» буде виконувати заступник керівника «Муніципальної варти» Михайло Шутак.

Як повідомляв КУРС, місяць тому двох працівників “Муніципальної варти” співробітники СБУ затримали на хабарі. Після повідомлень ЗМІ про цей факт міський голова Руслан Марцінків заявив про намір розформувати “Варту”.

Начальника КП “Муніципальна варта” Андрія Прусака Марцінків відсторонив від займаної посади та призначив в. о. директора Михайла Шутака.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: