fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • "Місцеві громади гідні якісних лідерів, які зможуть відстояти їхні інтереси", — Ярослав Юрчишин під час візиту на Франківщину

"Місцеві громади гідні якісних лідерів, які зможуть відстояти їхні інтереси", — Ярослав Юрчишин під час візиту на Франківщину

Суспільство 22:04, 16.10, 2020
НА ФОТО: Ярослав Юрчишин з Романом Лозинським на зустрічі з керівництвом села Вовчинець

Сьогодні, 16 жовтня, народний депутат України від партії “Голос” Ярослав Юрчишин відвідав Івано-Франківщину, де поспілкувався з мешканцями і представниками органів місцевого самоврядування.

Під час свого візиту депутат зустрівся з громадами села Олеша, Тлумацької та Обертинської ОТГ.

“Відвідини громад в Івано-Франківському та Тлумацькому районах підтверджують: де лідери самоврядування діють в інтересах громад — є результат. Навіть при несистемній децентралізації, яка не забезпечує всіх ресурсів та залишає сам на сам з пандемією COVID-19. Але також є приклади, де місцеві керівники хочуть бути феодалами, не звітуючи місцевій громаді. Першим “Голос” допомагатиме, з другими — боротиметься.”, — каже Ярослав Юрчишин.

Депутат переконаний, що громади гідні якісного лідерства та людей, які не будуть красти, а зможуть відстояти суспільний інтерес.

“Саме таких веде партія “Голос”, і саме таким буде допомагати наша фракція у парламенті”, — додає Юрчишин.

Крім цього, депутат провів зустріч з керівниками місцевого самоврядування у селі Вовчинець Івано-Франківської міської ради. На зустрічі, де були присутні сільський голова та члени виконкому, піднімалося, зокрема питання депутатської допомогти громаді у боротьбі за право на самоврядування.

Громада виступає проти приєднання села до Івано-Франківської ОТГ. Сільська рада навіть оскаржує у Київському окружному адміністративному суді розпорядження Кабінету Міністрів України щодо перспективного плану об’єднаних територіальних громад, а у Верховному Суді України – Постанову Верховної Ради України про призначення виборів.

“Самодостатня, економічно спроможна Вовчинецька громада просто не має права зупинятися у розвитку і вірити у порожні обіцянки, що в міській ОТГ мешканцям Вовчинця одразу стане краще жити”, – розповідає сільський голова.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: