fbpx

Міська рада Франківська передумала брати в лізинг білоруську техніку

Суспільство 12:34, 08.07, 2021

На сесії Івано-Франківської міської ради зняли з порядку денного питання про надання дозволу КП “Полігон ТПВ” на укладення договору фінансового лізингу на придбання спецтехніки.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пояснив, що місто відмовляється брати в лізинг білоруську техніку. Йдеться не лише про КП «Полігон», а й про інші комунальні підприємства.

«В основному ці угоди мали бути з білорусами. Ви знаєте, що з білорусами ми маємо сьогодні фактично розірвання таких угод. Тому ми відмовилися від лізингу. Тому є пропозиція зняти це питання з порядку денного. Жодної такої угоди не буде реалізовано, окрім “Ритуальної служби”, бо там лізинг не пов’язаний з білоруською технікою», – сказав Марцінків.

КУРС писав, що на минулій сесії  депутати Івано-Франківської міської ради прийняли звернення до президента, РНБО та Верховної Ради з вимогою введення санкцій проти режиму Лукашенка і припинення дипломатичних відносин між Україною та Білоруссю.

Однак вже за кілька днів на сайті міської ради з’явився проєкт рішення про надання дозволу КП “Полігон ТПВ” на укладення договору фінансового лізингу на придбання білоруської спецтехніки. Проєкт передбачав укладення договорів фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк» на придбання білоруської спецтехніки загальною вартістю 2,775 млн грн. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: