fbpx

У Франківську міськрада дозволила розпочати повноцінне навчання з 28 вересня

Суспільство 11:23, 15.09, 2020

Сьогодні на позачергове засідання сесії Івано-Франківської міської ради винесли одне питання – «Про забезпечення права на освіту жителям Івано-Франківської міської територіальної громади».

Перед розглядом питання до депутатів звернулися представники батьківської спільноти.

«Зараз ми знаходимося у червоній зоні, але ніхто не відміняв навчання. Діти уже заскучали за навчанням, спілкуванням. Шановні депутати, закликаю вас забезпечити для дітей очну форму навчання, як це вимагає батьківська спільнота, – звернувся до обранців голова батьківського комітету ліцею №20 Петро Славенюк. – Я дуже вас прошу пустити наших дітей до закладів освіти».

«Ми не можемо працювати, ми не можемо планувати свій час, свою діяльність. Ми мусимо сидіти вдома з дітьми. Ми дуже просимо, колектив дитячого садочка №7, дітям треба йди у школи і садочки. Ми не можемо закритися і чекати невідомо на що», – зазначила Світлана Семанів, мама двох дітей.

«Ми просимо відкрити дитячі садочки. Я працюю у дитячій лікарні і не можу піти на дистанційну роботу. Сьогодні, коли відкриті ресторани, нічні клуби, то чому не можна відкрити дитячі садочки, школи», – додала мама двох дітей Ірина Попович.

Проєкт рішення представив депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Палійчук.

Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук
Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук

Ним передбачається поетапне відкриття дошкільних навчальних закладів з 15 вересня. Учні 1-4 класів підуть до шкіл з 21 вересня, а учні 5-12 класів – з 28 вересня.

Зазначається, що відповідальність за стан здоров’я покладена на батьків або осіб, що їх замінюють. Нацполіції рекомендують утриматися від притягнення до відповідальності фізичних чи юридичних осіб, які діятимуть відповідно до рішення міськради.

Також передбачено, що батьки можуть звернутися із заявою про обрання дистанційної форми навчання і заклад має її забезпечити.

Депутати підтримали таке рішення 32 голосами.

Нагадаємо, вчора розпочали роботу 5 дитсадків.

Як писав КУРС, за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківськ залишається у червоній карантинній зоні до 28 вересня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: