fbpx

Міст на Пасічну подорожчав ще на 570 тисяч: мерія замовила коригування проєкту

Суспільство 13:58, 02.11, 2023

Після коригування проєктно-кошторисної документації буде оголошений ще один тендер на добудову моста на Пасічну.

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради замовило роботи з коригування проєкту будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська. Роботи має виконати київська фірма “Київстройпроект”, міському бюджету це обійдеться у 571 621 грн.

Інформація про цю закупівлю з’явилася на сайті публічних закупівель Prozorro 2 жовтня. Зазначається, що договір на коригування проєкту був укладений ще 20 вересня, проте сам договір досі не опублікований.

У коментарі КУРСу начальник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак пояснив, що коригування проєкту пов’язане зі змінами в державних будівельних нормах.

“Помінялися ДБН по інклюзивності і по навантаженнях. Наш проєкт був зроблений ще у 2017 році, а зміни пройшли у 19-20 роках”, – каже Галіпчак.

Нагадаємо, будівництво передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя –  власне спорудження самого моста.

КУРС писав, що наразі тривають роботи зі спорудження розв’язки, а договір з підрядником на будівництво моста розірвали у травні цього року.

За словами Галіпчака, після коригування проєктно-кошторисної документації буде оголошений ще один тендер на будівництво моста.

Наразі будівництво моста вже обійшлося Франківську у 165 660 997,39 грн, на роботи з будівництва розв’язки на 2023 рік передбачено 57 560 513 грн.

Крім того, за даними сайту публічних закупівель prozorro, ще приблизно 5 млн грн витратили на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення експертиз.

Також КУРС писав, що охорона недобудованого моста обійшлася Івано-Франківську у 800 тисяч гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: