fbpx

На карантині: Свідки Єгови онлайн відзначили своє єдине релігійне свято

Суспільство 21:10, 17.04, 2020

Свідки Єгови слухаються рекомендацій влади щодо карантину, проводячи богослужіння онлайн.

Як повідомив Ігор Шкромида, регіональний представник відділу зв’язків з громадськістю Центру Свідків Єгови в Україні, цьогоріч вперше Свідки Єгови відзначили річницю смерті Ісуса Христа онлайн.

7 квітня Свідки Єгови в Івано-Франківську та в області відзначали своє єдине релігійне свято — річницю смерті Ісуса Христа або Спомин. Вперше 4535 франківців, а загалом в області понад 16 000 людей відзначили її онлайн.

«Зазвичай у цей день проводиться спеціальне богослужіння, під час якого виголошується біблійна лекція про викупну жертву Ісуса Христа і її роль для сучасних людей. Присутні передають прісний хліб та червоне вино, чим всі бажаючі виражають свою вдячність за жертву Христа», – розповідає голова Керівного комітету Свідків Єгови в Україні Ілля Кобель.

На карантині: Свідки Єгови онлайн відзначили своє єдине релігійне свято 1

Кожна родина мала змогу самостійно приготувати прісний хліб та подбати, щоб мати червоне вино, що є символами безгрішного тіла Христа і його пролитої крові.

Щоб подбати про духовні потреби іноземців, які живуть в Україні, онлайн трансляція Спомину Ісусової смерті проводилася більш як 20 мовами, включаючи також мову жестів.

Ось як це прокоментував Свідок Єгови, який вивчає в’єтнамську мову: «Завдяки онлайн-формату багато в’єтнамців приєднались до нас, навіть ті, яких ми не сподівались побачити. А ще ми мали можливість запросити відзначити з нами Спомин також тих, хто живе в інших містах та за кордоном».

На карантині: Свідки Єгови онлайн відзначили своє єдине релігійне свято 2

Навіть ті, хто не поділяють поглядів Свідків Єгови, також погодилися подивитися, як відбуватиметься ця подія.

“Цей досвід показує, що поклоніння Богу не залежить від жодних будівель. Ми й надалі налаштовані дотримуватись всіх вказівок влади, спрямованих на запобігання та протидію пандемії коронавірусу”, – підсумував Ілля Кобель.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: