fbpx

На Прикарпатті працюватиме польський сервіс відбудови України

Економіка 19:02, 04.08, 2023

Івано-Франківщина – одна з восьми областей нашої держави, де працюватиме польський сервіс відбудови України.

Йдеться про проєкт CSS WEI «Польський сервіс відбудови України», до якого залучений Союз роботодавців та підприємців, що є найбільшою бізнес-асоціацією у Польщі. Втілюватимуть ініціативу за підтримки польського уряду, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

На першому етапі реалізації польського проєкту передбачено налагодження контактів з представниками областей та створення бази даних інвестиційних потреб у кожному регіоні.

Згодом сервіс залучитиме польських підприємців та інвесторів. У межах цієї ініціативи Польща створила механізм експортного страхування для компаній, які мають намір працювати в Україні. Скористатись цими гарантіями зможе як польський, так і український бізнес.

“Ми зі свого боку ведемо перемовини з територіальними громадами щодо створення індустріальних парків, які впливають на створення привабливого економічного клімату в області. На сьогодні два вже діють, ще 4 – на етапі реєстрації”, – зазначила Онищук.

Також вона повідомила, що завершується робота зі створення інвестиційного паспорта області, який буде доступний двома мовами. Такі цифрові бази даних розробляють і територіальні громади. У 10 вони вже є, на черзі й інші.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: