fbpx

На Прикарпатті призовну кампанію виконали на 52%

Суспільство 16:20, 20.05, 2021

20 травня відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної призовної комісії.

Як повідомив військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук, станом на сьогодні відбулося 5 відправок молодого поповнення до війська для проходження строкової служби. За 5 п’ять відправок до Збройних Сил України та інших військових формувань було відправлено 228 осіб, що становить 52% від планового завдання.

Сьогодні також відбудеться чергова відправка юнаків до Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у кількості 23 осіб.

Наступна відправка запланована на 27 травня, а остання – на 17 червня 2021 року, повідомляє Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Також на засіданні комісії було заслухано представників місцевої влади та військових комісарів Городенківського, Рогатинського, Калуського, Снятинського та Івано-Франківського територіальних центрів комлектування та соціальної підтримки про хід роботи вищезазначених призовних комісій та можливі проблемні питання.

Нагадаємо, що на строкову службу з області належить призвати 435 придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27 років.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: