fbpx

На Прикарпатті п'ять шкіл цього року пройдуть інституційний аудит

Суспільство 15:19, 16.01, 2020

На Прикарпатті стартує інституційний аудит у школах. В Івано-Франківську перший відчує його ліцей №23 імені Романа Гурика. Вже у квітні там працюватимуть експерти, які оцінюватимуть усі складові освітнього процесу. Поза увагою, прогнозують освітяни, не залишиться жодна деталь, йдеться в сюжеті каналу 402.

“Освітній процес, виховний процес, робота з батьками, методична спроможність вчителів, матеріально-технічне забезпечення, освітнє середовище. Тобто тут буде охоплено майже всі статті ЗУ «Про освіту». Це такий широкий аудит діяльності освітнього закладу. Тут буде показано повністю, як працює школа”, – зазначає директор департаменту освіти та науки Івано-Франківська Ігор Максимчук.

Аудит будуть здійснювати експертні групи, до яких увійдуть вчителі, директори шкіл та їхні заступники. У Державній службі якості освіти кажуть: відібрали найкращих. Вони зможуть не лише оцінити діяльність школи, а й надати рекомендації, як удосконалити навчальний процес. Для цього і самі проходять необхідну підготовку.

На Франківщині цьогоріч аудит також відбудеться у Печеніжинському ліцеї (Коломийський район), Потічківській гімназії (Снятинський район) та Луковець-Вишнівській гімназії (Рогатинський район).

Втім, будь-який заклад може ініціювати проведення позапланового аудиту.

Після закінчення інституційного аудиту школи отримають висновок про якість освітньої діяльності та рекомендації, що у першу чергу слід змінити, щоб підвищити якість освіти.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: