fbpx

Наказ про призначення Семенюка в.о. гендиректора ОДКЛ є незаконним, – Олег Атаманюк

Суспільство 17:16, 10.06, 2020

Комісія з питань охорони здоров’я рекомендувала вдруге винести на сесію облради кандидатуру Тараса Мельника на посаду керівника ОДКЛ.

Чергова сесія Івано-Франківської обласної ради може розглянути питання про призначення на посаду головного керівника обласної дитячої клінічної лікарні Тараса Мельника. Відповідне рішення прийняла комісія з питань охорони здоров’я вчора, 9 червня.

Відзначимо, що на минулій сесії облради не вистачило голосів для того, щоб призначити Тараса Мельника на посаду гендиректора дитлікарні. Опісля представники колективу влаштували мітинг під «білим будинком», вимагаючи призначення Мельника на цю посаду. Втім, 4 червня тимчасовим керівником ОДКЛ призначили Володимира Семенюка, завідділенням отоларингології ОДКЛ.

Виконуюча обов’язки керівника Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірина Кобельська назвала кандидатуру Семенюка нейтральною. І такою, яку начебто підтримала медична спільнота. Проте на вчорашнє засідання медичної комісії прийшли обурені таким рішенням медики.

«У нас є прохання підтримати переможця конкурсу Тараса Мельника. Це позиція нашого колективу», – відзначила лікар-анестезіолог Уляна Дубініна. Медик також повідомила, що Володимир Семенюк свого часу подавав заявку на участь у конкурсі на посаду гендиректора. Проте комісія її відхилила, оскільки документи не відповідали вимогам конкурсу.

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій висловив думку, що Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА мав би повторно внести кандидатуру Тараса Мельника на розгляд сесії. Або оголосити новий конкурс. Підтримав таку думку і депутат облради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк та запропонував скасувати наказ Департаменту охорони здоров’я від 4 червня «Про призначення».

«Цей наказ є незаконним. Прийнятий усупереч положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, щодо яких обласна рада є власником. Та не відповідає постанові Кабінету Міністрів про проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я. Дії Департаменту, ймовірно, носять характер зловживання владою і службовим становищем », – відзначив Олег Атаманюк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: