fbpx

Професор ПНУ Володимир Лущак увійшов до світового рейтингу топнауковців 

Суспільство 13:15, 01.04, 2022
НА ФОТО: Професор Лущак в лабораторії

Професор Володимир Лущак, завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, увійшов до світового рейтингу топнауковців у галузі біології та біохімії за версією Research.com, інформує пресслужба університету.

Research.com, відома академічна платформа для вчених, опублікувала рейтинг найкращих вчених у галузі біології та біохімії станом на 2022 рік. Професор Прикарпатського університету Володимир Лущак посів 404-ту позицію у науковому просторі Канади. Варто зазначити, що свого часу професор Лущак був гостьовим професором кафедри біології Carlenon University (Visiting Professor, Biology Department, Carleton University, Ottawa, Canada). Співпраця з канадськими колегами продовжується і зараз. У співавторстві професора Володимира Лущака з науковцями Carlenon University опубліковано понад пів сотні наукових статей.

Загалом у світовому рейтингу топнауковців у галузі біології та біохімії за версією Research.com професор ПНУ Володимир Лущак посів 11 910 місце. Зазначимо, що світовий рейтинг заснований на ретельному вивченні наукової діяльності 166 880 вчених у Google Scholar і Microsoft Academic Graph. Критерії включення науковців до цього рейтингу ґрунтуються на даних h-індексу з урахуванням нагород і здобутків науковців задля досягнення основної мети рейтингу — включення до нього лише відомих вчених з h-індексом щонайменше 40 для наукових праць, опублікованих у галузі біології та біохімії.

Лущак Володимир Іванович – h-індекс 47, кількість цитувань – 10 069, публікацій – 145. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: