fbpx

Причини росту популярності кондиціонерів

Суспільство 10:02, 11.06, 2020

Кондиціонеру належить почесне місце серед інших видів побутової кліматичної техніки в квартирі або будинку. Завдяки кліматичній техніці мешканці Івано-Франківська можуть підтримувати і регулювати температуру в приміщенні. Людині у літню спеку приємно перебувати в приміщенні з комфортними кліматичними умовами.

Функціональність

Виробники пропонують різноманітні моделі, при цьому пристрої відрізняються якістю і повноцінним функціоналом. Є кілька основних типів кондиціонерів:

  • Спліт-системи
  • Переносні моделі
  • Віконні

Творці обладнання зробили так, щоб воно не просто було здатне підігрівати і охолоджувати повітря, але і робити його корисним і чистим. Передові моделі кондиціонерів обов’язково оснащують модулем іонізації повітря. У будинках система централізованої вентиляції справляється зі своїми функціями не завжди достатньо добре, тому кондиціонери з іонізуючою системою і системою вентиляції стануть незамінними приладами.

Популярні моделі більшості брендів, кондиціонери Купер не виняток, здатні не тільки регулювати температуру, але і виводити з приміщення вологу, щоб не давати шансу розвитку грибкові і цвілі. Це спосіб підтримувати людину здоровою, сильною і бадьорою. Настрій і працездатність має пряму залежність від температури і кліматичних умов всередині приміщення. 

Спліт-система 

Складається з внутрішнього і зовнішнього блоків. На вулиці розміщується громіздкий і гучний блок, а компактний естетичний прилад поміщається всередині приміщення, щоб підкреслити індивідуальність інтер’єру. Ця категорія кондиціонерів користується максимальною популярністю по всьому світу.

Спліт-систему можна розділити на кілька видів відповідно до класів:

  • Топклас
  • Бізнес-клас
  • Економ

Коли бюджет споживача скромний, то рекомендується прилад економ-класу. Він володіє всіма необхідними опціями і стандартними функціями: нагрівання та охолодження повітря.

Моделі бізнес-класу – це рішення для тих, кому недостатньо стандартного функціоналу. Такий тип обладнання в модельному ряду має інверторну систему, яка істотно заощаджує електричну енергію та оптимізує потужність двигуна, забезпечуючи його плавне регулювання, щоб необхідна температура підтримувалася на одній позначці.

Кондиціонери класу топ відрізняються великою функціональністю, вони здатні іонізувати повітря, насичувати його вітамінами, забезпечувати осушення і вентиляцію приміщення.

Серед доступних брендів можна назвати Cooper&Hunter, Dantex (Італія), Hyundai (Корея), Shivaki (Японія). Надійні і більш дорогі пристрої випускають компанії Panasonic, Daikin і Toshiba. Вироби компанії Mitsubishi стали найдорожчими, але вони і найбільш довговічні.

Мультиспліт-системи

Існують мультиспліт-системи – це обладнання, у якого на один зовнішній блок припадає безліч внутрішніх, тому можливо регулювати температуру в декількох кімнатах одночасно. Ця система зберігає зовнішній вигляд будівлі естетичним, оскільки не доводиться навішувати багато блоків агрегату. Такі моделі відразу поставляють з витратними матеріалами, необхідними для монтажу.

Різноманітність вибору

Віконні і підлогові кондиціонери користуються меншим попитом серед споживачів, ніж спліт-системи, однак попит на них стабільний. Віконний кондиціонер можна легко монтувати, при цьому він виконує повний спектр функцій, покладених на нього. Недоліком стає підвищений шум під час роботи. Переносні моделі не потребують складного монтажу. Встановлюються ближче до вікон, щоб зручніше було висувати трубку відводу конденсату назовні. Такі моделі працюють шумно, а переміщення для них обмежується довжиною трубки.

Обираючи кондиціонер, треба знати 

Більшість споживачів надають значення дизайну кондиціонера, забуваючи про такий параметр, як рівень шуму при роботі. Гучний шум при нічній роботі приладу стає причиною дискомфорту.

Деякі моделі призначені виключно для охолодження повітря, інші для очищення і зволоження.

В середньому робочий ресурс становить близько 8–12 років.

Вартість пристроїв в Івано-Франківську не відрізняється від середньої на українському ринку, тому можна замовити техніку в спеціалізованих інтернет-магазинах кліматичної техніки по всій Україні.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: