fbpx

Прикарпатців безкоштовно обстежать, щоби попередити ожиріння і діабет

Суспільство 18:11, 10.07, 2020

На скафедрі біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету стартувала реалізація румунсько-українського транскордонного проєкту “Персоналізовані підходи до попередження ожиріння та діабету”.

Керівник проєкту – професор ПНУ, завкафедри біохімії і біотехнології Володимир Лущак.

“Мій перший в житті – за понад 40 років наукової роботи – науково-прикладний проєкт, який стосується безпосередньо людей, – послався на пресреліз у Скопусі Володимир Лущак. – Центральне у цьому проєкті – здоров’я людини – немедикаментозне попередження і корекція розвитку ожиріння і цукрового діабету у дорослих та дітей, сучасна інформація про ці проблеми для сімейних лікарів і медсестер, діагностика і прогнозування розвитку цих станів у дітей та дорослих Прикарпаття”.

Прикарпатців безкоштовно обстежать, щоби попередити ожиріння і діабет 1

У цивілізованому світі понад половину населення страждає від цих недуг, а Україна швиденько наздоганяє лідерів, зазначив професор.

Проєкт реалізовуватиметься командою, до складу якої входять біологи та медики. Про те, як саме будуть проводити обстеження та яким чином оберуть респондентів для огляду, Володимир Лущак повідомить пізніше.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: