fbpx

Прикарпатський університет співпрацюватиме з Всесвітньою туристичною організацією

Суспільство 15:47, 26.04, 2020

Всесвітня туристична організація (UNWTO) офіційно висловила намір співпрацювати з факультетом туризму Прикарпатського університету в напрямку розвитку туристичної освіти.

Про це йдеться у відповідному листі регіональної представниці від Європи в UNWTO Александри Пріанте до декана факультету туризму, професора Володимира Великочого, повідомляє пресслужба ПНУ імені Стефаника.

Всесвітня туристична організація, зокрема, висловила ряд пропозицій щодо участі факультету туризму з надання безкоштовного доступу до напрацювань фахівців факультету в рамках тематичних курсів та навчальних програм з питань туризму. Зі свого боку UNWTO надасть можливість безкоштовного розміщення на їхній інтернет-платформі освітніх та наукових напрацювань викладачів факультету туризму, проведення тематичних вебінарів та тренінгів для обміну досвідом з метою запровадження найефективніших підходів у системі туристичної освіти.

«На нашу думку, така співпраця з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, факультетом туризму дасть можливість створити відповідні умови для того, щоб у швидкому майбутньому всі охочі навчилися працювати в туризмі, а значить – отримали робочі місця», – зазначила в листі регіональна представниця від Європи в UNWTO Александра Пріанте.

«Співпраця з Всесвітньою організацією туризму для нас це, з одного боку, висока оцінка нашої 17-річної діяльності на міжнародному рівні, а з другого боку, – це велика довіра та нові виклики для нашого колективу», – наголосив декан факультету туризму Володимир Великочий.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: