fbpx

Ріяфета Гасимова звільнили з посади начальника екоінспекції Карпатського округу

Суспільство 11:24, 10.12, 2019
НА ФОТО: Ріяфет Гасимов

Про вакантну посаду начальника екологічної інспекції Карпатського округу повідомив т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов.

“Відбулося щорічне оцінювання керівників територіальних підрозділів інспекції, я мав можливість з усіма познайомитись, переговорити і майже одразу попрощатись. Так вийшло, що з більшістю керівників у нас різні погляди і на минуле, і на майбутнє роботи в інспекції”, – написав Фірсов.

Він також наводить приблизний діалог, який був з декількома керівниками:

Вітаю. Ви вже більше 10 років керівник обласної інспекції, а результатів не багато. Не втомились? Може, потиснемо руки і розійдемось.

— О! Я это постоянно слышу от новых руководителей

— Вибачте, не зрозумів…

— Да ты уже 7-й руководитель, которого я пережил. Они все говорили заявы писать, потому что оценка неудовлетворительная. Смотри, чтоб ты сам заяву не сел писать. Я тут еще при Джарты работал.

— За мене не хвилюйтесь, краще б ви так працювали, як розповідаєте.

— Слушай, дай мне 5 дней. Тебе позвонят. Я уверен, ты изменишь мнение и будем работать. Кому нада эти терки?

В результаті з 23 територіальних організацій 15 з сьогоднішнього дня вакантні. Серед вакантних посад – начальник екологічної інспекції Карпатського округу.

До екоінспекції Карпатського округу входять Чернівецька та Івано-Франківська області. З грудня 2018 року її очолював Ріяфет Гасимов.

Раніше Гасимов керував управлінням екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА. Був депутатом Івано-Франківської міської ради. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: