fbpx

Санінструктор Нацгвардії, викладач ІФНМУ отримав подяку від Мінохорони здоров'я

Суспільство 19:31, 02.08, 2022

Викладач Івано-Франківського національного медичного університету, ІФНМУ, отримав подяку від Мінохорони здоров’я.

Вже вдруге у лавах Збройних сил України викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Макогін.

“Коли почалася повномасштабна війна, не було сумніву, щоби йти захищати Україну, — говорить Андрій Макогін. — Маємо вибороти із побратимами майбутнє нашої країни…”.

Служить Андрій Макогін у Національній гвардії на посаді стрільця та санітарного інструктора, а в цивільному житті займається реабілітацією дітей в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні та відповідає за клінічну практику студентів спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія”.

У понеділок, 25 липня, Андрія Макогона відзначили подякою Міністерства охорони здоров‘я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю, інформує пресслужба університету.

“Андрій Петрович сумлінний, скромний, відповідальний викладач, є прикладом для студентів та всіх нас, його колег”, — говорить доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Наталія Голод.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: