fbpx

Секретар Івано-Франківської міськради купив "Ford Explorer" за ціною, вдвічі нижчою за ринкову

Політика 11:17, 27.11, 2020
НА ФОТО: Віктор Синишин

Днями секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин подав декларацію про суттєві зміни в майновому стані. Синишин задекларував автомобіль “Ford Explorer” 2016 року випуску.

У декларації вказано, що авто він придбав у ТОВ “Варан” за 370 000 гривень. Такі ж автомобілі на спеціалізованих сайтах коштують від 650 тисяч до 1 мільйона гривень.

За минулий рік сімейний дохід Синишина становив 690 тисяч гривень. Ще 11 тисяч доларів сім’я зберігає готівкою та 5 тисяч доларів позичила третім особам. Якщо вірити декларації, то сім’я (Синишин з дружиною та двоє дітей) власного житла не має, а винаймає кімнату площею 30,6 кв. м в Івано-Франківської міської ради.

У декларації про суттєві зміни в майновому стані Синишин також вказав, що отримав дохід від відчуження рухомого майна, тобто продажу авто, – 238 200 гривень.

У декларацію за минулий рік Синишин вніс два автомобілі: “Jeep  Grand Cherokee” 1999 року випуску та “Chrysler 300 с” 2005 року випуску. Який саме з цих автомобілів зараз продав секретар міськради, він не уточнив.

“Jeep  Grand Cherokee” 1999 року випуску, який можна придбати за 6-8 тисяч доларів, Віктор Синишин купив у 2016 році після того, як став директором КП “Івано-Франківськміськсвітло”. Цікаво, що сімейний дохід Синишина у 2015 році становив лише  105 тисяч гривень.

Секретар Івано-Франківської міськради купив "Ford Explorer" за ціною, вдвічі нижчою за ринкову 1
Фото з фейсбуку Віктора Синишина

У 2016 – вже 195 тисяч гривень, у 2017 році – 455 тисяч гривень, у 2018 році – 607 тисяч гривень. У 2018 році Віктор Синишин придбав другий автомобіль – “Chrysler 300 с” – начебто за 250 000 гривень. Ціна на ринку такого авто 9-15 тисяч доларів.

Секретар Івано-Франківської міськради купив "Ford Explorer" за ціною, вдвічі нижчою за ринкову 2
Фото з фейсбуку Віктора Синишина

Нагадаємо, у 2015 році Віктор Синишин вперше був обраний депутатом міської ради від “Свободи”. У 2016 році очолив КП “Івано-Франківськміськсвітло”. До того працював інженером відділу експлуатації та за сумісництвом водієм у КП “Єдиний розрахунковий центр”, зараз – КП «Теплий Дім». Також, як писав КУРС, Синишин був співзасновником ТОВ “Станіслав-ІВ”, яке отримувало підряди “ЄРЦ”, а потім – у “МІУК”. Як представник ЄРЦ, Синишин підписував акти виконаних робіт для власної ж фірми.

З цього приводу обвинувачувався у корупційному правопорушенні і був визнаний судом винним, однак був звільнений від відповідальності у зв’язку із закінченням терміну притягнення. 

Як писав КУРС, Синишин у серпні минулого року вперше став секретарем Івано-Франківської міської ради.

Вчора, 27 листопада, міськрада вдруге підтримала його кандидатуру на цю посаду.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: