fbpx

Що таке банерна реклама

Суспільство 16:54, 31.08, 2020

Банерна реклама – банери, розміщені на цільових ресурсах в мережі для залучення відвідувачів за певною ціною за конкретний період.

Кожен банер – це унікальне повідомлення рекламного характеру, яке може виглядати як анімація або статичне зображення. Натиснувши на нього, користувач потрапляє на сайт рекламодавця. Банерна реклама в інтернеті дуже популярна і дозволяє приводити більшу кількість клієнтів, ніж інші види рекламного продукту в інтернеті. Разом з тим, є деякі нюанси, що відштовхують користувачів від конкретного виду реклами.

Що таке банерна реклама 1

Переваги та недоліки

Банерна реклама використовується з метою просування сайтів послуг або товарів або незалежно від тематики. У ній є свої плюси і мінуси для рекламодавців.

Переваги

  • Велике охоплення. Розміщення реклами на головній або наскрізних сторінках дозволить домогтися максимального охоплення аудиторії.

  • Кастомізація оформлення. У вас є можливість самому вибрати, що буде зображено на банері. Для цього враховуються особливості товару і зацікавленість аудиторії.

  • Орієнтація на ЦА. Ви самі вирішуєте, на яких сайтах буде розміщена банерна реклама, сортуєте аудиторію, виходячи з тематики.

  • Підвищення впізнаваності бренду. При частій появі банерів на різних сторінках сайтів користувачі краще запам’ятовують і дізнаються бренд.

Недоліки

  • Плата за кліки або покази. Залежно від обраної системи оплата проводиться за конкретне число показів або кліків за фіксованою вартістю. Винятком є окремі ресурси користувачів, де поповнення балансу проводиться щотижня, щомісяця, незалежно від числа показів і кліків.

  • Різке зменшення кількості відвідувачів після завершення рекламної кампанії. Реклама активна до тих пір, поки ви платите. Після завершення розміщення можна спостерігати спад активності користувачів.

  • Попадання в нецільову аудиторію. Причиною цього може бути велике охоплення аудиторії ресурсу і помилки рекламодавця, який недостатньо знайомий з тонкощами роботи з рекламними майданчиками.

  • Необхідність розробки якісних банерів. Щоб реклама дала хороший результат, необхідно створювати візуально привабливі зображення, здатні викликати у користувача інтерес і бажання відвідати ресурс, зробити на ньому будь-яку дію.

  • Великий бюджет. Через велике охоплення аудиторії така реклама досить дорога. Вартість розміщення одного банера в соціальній мережі або на іншому ресурсі в кілька разів вища, ніж таргетированої контекстної реклами.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: