fbpx

Шпиталь в Польщі шукає лікаря і обіцяє ставку — 54 000 злотих, але охочих немає

Суспільство 12:44, 28.04, 2021

54 тисячі злотих на місяць може заробити лікар, який буде працевлаштований у воєводській спеціалізованій лікарні в Легниці.

Незважаючи на це, добровольців немає, а розміщена вакансія залишається вільною вже протягом місяця. Зарплата, запропонована медику, може здатися дійсно високою, але речник закладу сказав в інтерв’ю “Polsat News”, що вона — цілком виправдана. Саме таким чином уряд прагне утримати медиків в країні, аби ті не виїжджали за кордон, пише InPoland.

Які ж умови працевлаштування? Лікарня хотіла б, щоб новий медик працював у лікарняному відділенні невідкладної допомоги мінімум 240 годин на місяць. За кожну відпрацьовану годину він би заробив 225 злотих. Установа хоче, аби лікар також міг вести власний бізнес, а це означає, що він повинен самостійно оплатити обов’язкове страхування.

Проте, на диво, лікарів не цікавить така ставка і такий контракт.

Прес-секретар спеціалізованої лікарні в Легниці сказав, що їм потрібен спеціаліст з невідкладної медицини. А це та спеціалізація, яка досить рідко зустрічається на ринку.

У Нижній Сілезії 70 медиків мають таку кваліфікацію, але не всі з них працюють за своєю професією, а 45 людей просто проходять навчання в цій галузі. Тим часом, щоб забезпечити ефективне функціонування медичної служби, їх повинно бути понад 200 лише у Нижньосілезькому воєводстві.

КУРС писав, що в кінці минулого року країна спростила отримання дозволу на роботу для українських медпрацівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: