fbpx

Служба зайнятості виплатила прикарпатцям майже 34 мільйони гривень допомоги по частковому безробіттю

Суспільство 16:34, 03.07, 2020

Станом на 3 липня Івано-Франківська обласна служба зайнятості вже профінансувала 33 млн 583 тис. грн для виплати допомоги у зв’язку з частковим безробіттям. За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців і отримати компенсацію зарплати зможе 8422 найманих працівники. Крім того, на цей час прийнято позитивні рішення для 6528 фізичних осіб-підприємців. Про це розповів директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

«В сьогоднішніх карантинних умовах допомога по частковому безробіттю на період карантину – це шанс для роботодавця зберегти власний штат працівників, який у зв’язку із поширенням епідемії Covid-19 в Україні може попасти під скорочення», – сказав Цимбалюк.

Отримати допомогу можуть роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи-підприємці, які зупинили або скоротили діяльність через карантин та сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності.

Усі вони протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності мають звернутися до філій обласного центру зайнятості або міського центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати пакет документів.

Пакет документів можна надати до служби зайнятості у будь-який зручний спосіб: у скриньку, розміщену на вході центру зайнятості/філії (оригінал); поштовим відправленням (оригінал); на e-mail центру зайнятості/філії (у форматі скан-копії).

Детальнішу інформацію про отримання допомоги у зв’язку частковим безробіттям можна дізнатися за посиланням>>>.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: