fbpx

Стабілізатор напруги – необхідне устаткування для комфорту у побуті

Суспільство 18:48, 12.05, 2021

Однією з проблем, що актуальна для власників квартир та заміських будинків, є нестабільність напруги у централізованій електромережі. Від її перепадів та стрибків страждає побутова техніка, особливо високоточна. Та навіть коли просто блимає лампочка, це спричиняє дискомфорт для мешканців будинку.

Незручності вирішить встановлення стабілізатора – приладу, що вирівнює показники струму до 220–230 В та вимикає живлення, якщо стрибки занадто великі (нижче 150 В та вище 255 В). Є малопотужні пристрої, які підтримують роботу окремих приладів. Але вигідніше купити стабілізатор напруги для будинку, адже така модель стабілізує роботу усієї домашньої техніки.

Зручно, швидко та за привабливою ціною придбати якісний стабілізатор можна в інтернет-магазині 220Volt. За посиланням https://220volt.com.ua/stabilizator/optimal_stab_doma/ ви знайдете широкий вибір вітчизняних та імпортних пристроїв різних модифікацій. Доставка здійснюється у будь-який регіон країни. Деталі щодо монтажу та обслуговування треба уточнювати в оператора.

стабілізатор напруги в інтернет-магазині 220Volt

Класифікація та функції

Стабілізатори різняться за будовою, принципом з’єднання, типом встановлення.

За будовою:

  • Електромеханічні. Характеризуються плавним регулюванням. Доречні для мереж із постійно підвищеними або заниженими показниками. Можуть занадто повільно реагувати на різкі стрибки, але дають низьку похибку – не більше 2 %.
  • Електронні (релейні). Працюють з більш високою похибкою (до 8 %), добре захищають від короткочасних перевантажень. Є оптимальними для мереж із частими та різкими перепадами напруги. Працюють у широкому температурному діапазоні (від −20оС до +40оС).

За принципом під’єднання:

  • Мережеві. Мають потужність від 500 Вт до 3000 Вт. Обладнані однією чи кількома розетками на корпусі. Годяться для офісної техніки, газових котлів та іншої високоточної електроніки.
  • Магістральні. Вбудовуються у мережу. Мають продуктивність від 4000 Вт. Стабілізують напругу для усієї техніки в приміщенні.

За типом встановлення:

  • Підлогові. Не потребують особливого монтажу. Прогумовані ніжки захищають поверхню підлоги від подряпин.
  • Настінні. Підвішуються вертикально за допомогою кріплення та кронштейна. Найвдаліші місця для розташування — коридор або суха комора. Екстремальні температури, пил або вологість негативно позначаються на роботі пристрою.
стабілізатор напруги для дому

Як обрати

Перед купівлею приладу розрахуйте сумарну постійну та пікову потужність наявних електроприладів. Щоб стабілізатор не працював на межі, додайте до результату 20–30%. Зверніть увагу на діапазон стабілізації. Аби прилад вирівнював струм, а не вимикав напругу, робіть заміри протягом кількох днів.

Для мереж зі стабільно підвищеною або заниженою напругою обирайте електромеханічні стабілізатори. За наявності частих стрибків та перепадів – релейні.

Якщо стабілізатор потрібний лише для опалювального котла, обирайте мережевий, для усієї техніки помешкання — магістральний.

Деякі моделі мають опцію «байпас». Вона дає змогу подавати напругу до приладів без стабілізації. Це доречно, коли треба увімкнути надто потужне обладнання.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: