fbpx

Суд арештував готель Медведчука "Бескид" у Мислівці на Долинщині

Суспільство 15:43, 22.07, 2022

За ініціативи СБУ арештовано додаткові активи Медведчука та Марченко, якими управляли з росії.

Про це повідомляє Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Рішенням суду накладено арешт зокрема на:

  • корпоративні права ТОВ зі статутним капіталом 38 млн грн;
  • банківські рахунки на 1,3 млн грн;
  • дві земельні ділянки площею 3 і 5 га;
  • приміщення двох готельних комплексів площею 4,5 та 2,4 тисячі квадратних метрів.

За даними СБУ, бенефіціарними власниками цих активів є громадянин рф Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Відповідне рішення суду прийняте за матеріалами Служби безпеки, яка документує і викриває схеми легалізації в Україні російських грошей, спрямованих на фінансування антиукраїнської діяльності. Схема полягала у заведенні коштів з російських банків на зареєстроване в Україні ТОВ, власником якого є громадянин рф.

Ці гроші надходили під виглядом потреб на утримання та оплату оренди двох готельних комплексів у Івано-Франківській та Закарпатській областях, котрі через низку українських компаній належать Оксані Марченко.

У ході досудового розслідування СБУ отримала беззаперечні докази, що управління ними здійснювалося безпосередньо з росії, і встановила весь перелік цих російських суб’єктів. Викриття та документування протиправної діяльності здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури.

За інформацією КУРСу, на Прикарпатті Медведчук і його дружина володіли готельним комплексом “Бескид” у селі Мислівці на Долинщині. Оксана Марченко особисто керувала його будівництвом і облаштуванням. У “Бескиді” любив відпочивати прем’єр-міністр росії, а згодом посол росії в Україні Віктор Черномирдін.

Як писав КУРС, народного депутата від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” й кума Путіна Віктора Медведчука затримали 12 квітня цього року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: