fbpx

Суд стягнув з франківського підприємства 800 тисяч боргу за воду

Суспільство 11:54, 01.04, 2020

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув з ТОВ “Пасічна-ІФ” на користь КП “Івано-Франківськводоекотехпром” 834 222 гривень боргу за послуги з водопостачання та водовідведення.

Суд встановив, що у квітні 2011 року КП “Івано-Франківськводоекотехпром” та ПП ЖЕО “Пасічна” (з серпня 2011 – ТОВ «Пасічна-ІФ») уклали договір на відпуск і споживання питної води з комунального водопроводу та на приймання стічних вод до комунальної каналізації.

За період дії договору позивач надавав відповідачу визначені договором послуги водопостачання та водовідведення, які боржник оплачував частково.

У зв’язку із неповним погашенням заборгованості сторони підписали договір розстрочення боргу із зазначенням розміру щомісячного платежу, умови якого ТОВ “Пасічна-ІФ” не виконав, інформує пресслужба суду.

Водоканал позивався до підприємства про стягнення 908 222 гривень. Після відкриття провадження у справі відповідач погасив частину заборгованості в розмірі 74 000 гривень. Тому у цій частині позовних вимог суд провадження закрив і зобов’язав ТОВ “Пасічна-ІФ” погасити перед водоканалом борг у сумі 834 222,30 гривень.

ТОВ «Пасічна-ІФ було одним з підрядників КП “Єдиний розрахунковий центр”, яке згодом пепйменували у “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”, а недавно – у КП «Теплий дім». Підприємство заснував ексначальник ЖЕО №5 Зіновій Карабін.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: