fbpx

Систему Е-садок у Франківську протестують при записі в "Подоляночку"

Суспільство 10:50, 24.12, 2021

У Франківську на вчорашній сесії міської ради затвердили Положення про автоматизовану систему Е-садок для реєстрації дітей у дошкільні заклади.

Це означає, що з 2022 року записати дитину у садочок можна буде виключно онлайн, коментує заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

КУРС писав, що у Франківську змінюють систему реєстрації в дитсадки

Реєстрація дітей у дошкільні заклади здійснюватиметься на базі системи Bloqly. Її створено з використанням технологій blockchain.

“Вона відкрита та неупереджена. Це означає, що ніхто не може впливати на порядкове місце окремої дитини в черзі. Однакові правила для всіх без жодних виключень”, – підкреслює Дротянко.

Реєстрація у садочки здійснюватиметься щорічно в кінці навчального року у відповідні вікові групи – перед формуванням груп на наступний навчальний рік. Проходитиме у два етапи: перший – з 1 березня до 31 травня, другий – після 1 вересня, виключно на вільні місця.

Протестують автоматизовану систему при реєстрації у новозбудований дитсадок «Подоляночка». Реєстрація у садочок на вулиці Хоткевича стартує з 1 лютого.

Нагадаємо, роботи з відновлення садка “Подоляночка”, що на вул. Хоткевича, 11А, тривають з 2013 року. Тоді садок передали у власність громади Івано-Франківська.

За проєктом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних) і він зможе вмістити майже 200 малят.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: