fbpx

У Брошнів-Осаді, де працюють підприємства з викидами, встановлять екологічний пост

Суспільство 12:35, 25.09, 2023

Станцію моніторингу якості повітря, або екологічний пост, встановлять у прикарпатському містечку Брошнів-Осада.

Відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради з представниками підрядної організації з приводу встановлення на території Брошнів-Осадської громади спеціалізованого стаціонарного поста моніторингу якості повітря, повідомили на сторінці громади у фейсбуці.

Такий пост планується встановити найближчим часом. Прилад буде фіксувати перевищення рівня забруднення повітря на території громади.

Як повідомив начальник управління екології та природніх ресурсів Івано-Франківської державної адміністрації Андрій Пліхтяк, документи на придбання та встановлення посту моніторингу повітря вже оформлені, кошти передбачені з державного бюджету.

“Зважаючи на той фактор, що на території Брошнів-Осадської громади знаходиться декілька підприємств, які здійснюють вплив на екологію регіону, з ініціативи селищного голови Тараса Манорика спільно з депутатським корпусом на одній з сесій було прийнято рішення щодо встановлення відповідного екологічного посту. Неодноразові звернення в різні інстанції все ж таки дали свій результат”, – зазначили в селищній раді.

У Брошнів-Осаді, де працюють підприємства з викидами, встановлять екологічний пост 1

Як зауважує Тарас Манорик: «Станція моніторингу якості повітря дасть змогу нам оперативно інформувати жителів нашої громади щодо перевищення рівня забруднення повітря, забезпечить доступ до даних щодо вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників, дасть можливість прогнозувати можливі періоди підвищення рівня загрози для здоров’я населення задля завчасного реагування на них. Таким чином, завдяки зібраним та проаналізованим показникам матимемо можливість ухвалювати необхідні рішення щодо підприємств, які погіршують екологію в нашій громаді».

У Брошнів-Осадській громаді працює ТОВ «СВІСС КРОНО».

КУРС писав, що Брошнів-Осадська громада звернеться до екологічного комітету ВРУ щодо масштабної пожежі на ТОВ “СВІСС КРОНО”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: