fbpx

У Долинській громаді не дозволять продаж алкоголю: мер порвав проєкт розпорядження у прямому ефірі

Суспільство 12:02, 08.04, 2022

Міський голова Долини Іван Дирів на онлайн-брифінгу повідомив, що не має наміру дозволяти продаж міцних алкогольних напоїв на території міської громади.

“Нещодавно розпорядженням голови обласної військової адміністрації дозволено продаж алкогольних напоїв з 12 до 16 години – за винятком військовослужбовців та осіб у військовій формі. Відповідно, проєкти розпоряджень готують місцеві органи самоврядування. З цього приводу хочу сказати свою позицію. Мійський голова категоричний противник вживання алкоголю чи інших наркотиків – сам не вживаю і іншим раджу відмовитися. Переконаний, що це є генетична зброя проти нашого народу”, – висловився Іван Дирів.

Він нагадав, що відповідно до закону про режим воєнного часу продаж алкогольних напоїв не дозволяється.

У Долинській громаді не дозволять продаж алкоголю: мер порвав проєкт розпорядження у прямому ефірі 1
Іван Дирів

“Якщо чітко слідувати букві закону, то міський голова ніяке розпорядження стосовно продажу алкоголю на території Долинської територіальної громади не дасть і не підпише. Проєкт розпорядження підготовлений – бо така вимога і так фахівці зробили. Але з цим розпорядженням я можу зробити тиільки одну річ – і, на мою думку, вона буде правильна: ось таку”, – сказав мер Долини і порвав проєкт.

“Завтра зранку я доручу юристам попрацювати, – додав Іван Дирів, – щоби підготували розпорядження про заборону продажу будь-яких алкогольних напоїв на території нашої громади. Ми попрацюємо над тим, щоби таке розпорядження було законним і відповідало всім вимогам, які ставляться до такого роду документів”.

КУРС писав, що в Івано-Франківську і області дозволили продаж міцного алкоголю

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: