fbpx

У франківському аеропорті проведуть інвентаризацію земельних ділянок

Суспільство 18:21, 24.12, 2019

Сьогодні під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Василя Івасика та Дмитра Романюка у Міжнародному аеропорті «Івано-Франківськ» відбулася виїзна робоча нарада з його керівництвом, представниками Івано-Франківської КЕЧ, військової частини А 1349 та структурних підрозділів ОДА.

«Питання реконструкції та розбудови Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» є одним із пріоритетних завдань, які поставлені обласній державній адміністрації Президентом України. Для його вирішення необхідно провести інвентаризацію земель, врегулювати ситуацію із правовстановлюючими документами на землю спільного користування задля початку будівництва злітно-посадкової смуги», – зазначив Дмитро Романюк.

У франківському аеропорті проведуть інвентаризацію земельних ділянок 1

«Для нас важливо винайти правильний механізм, за допомогою якого ми реалізовуватимемо проєкт будівництва злітно-посадкової смуги, та залучити необхідне для цього фінансування. Розвиток таких підприємств для обласної державної адміністрації є ключовим», – зауважив Василь Івасик.

Було доручено у стислі терміни забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок. Також йшлося про укладання необхідних для цього договорів, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Зазначалося, що реконструкція Міжнародного аеропорту свідчитиме про те, що наш регіон є економічно активним, та дозволить значно розширити авіасполучення з обласним центром.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: