fbpx

У Франківську абоненти СТЕКу можуть залишитись без тепла

Суспільство 12:43, 06.09, 2019

Нафтогаз опублікував інформацію про тепловиків, борги яких ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону. Серед боржників також Калуш і Тисмениця.

НАК «Нафтогаз України» розпочинає регулярну публікацію інформації про виробників тепла, які не виконують вимоги законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО), передає “Галка”.

В Івано-Франківську “Станіславська теплоенергетична компанія” боргує Нафтогазу 95 142 103 гривень, а для початку опалювального сезону компанії потрібно заплатити мінімальну суму боргу у 50 120 429 гривень.

У Калуші КП “Водотеплосервіс” боргує понад 22 мільйони гривень, а заплатити мають понад вісім мільйонів гривень.

У Тисмениці КП “Комунальник-Т” боргує понад 345 тисяч гривень, а заплатити – 126 тисяч гривень.

Неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів в опалювальний період, що є абсолютно неприпустимим.

Інформацію про несумлінних тепловиробників Нафтогаз планує оновлювати на своєму сайті щочетверга. Вона включатиме, зокрема, дані щодо рівня заборгованості кожного підприємства та мінімальну суму, сплата якої тепловиробником дозволить йому отримувати газ на умовах ПСО.

Наразі список включає 142 боржники при загальній кількості тепловиробників (на момент завершення минулого опалювального сезону) – 1316 підприємств.

У Франківську абоненти СТЕКу можуть залишитись без тепла 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: