fbpx

У Франківську ловити підпалювачів сухої трави буде посадовець, якого шість разів затримували п’яним за кермом

Суспільство 12:17, 29.01, 2020

Міський голова Руслан Марцінків створив мобільну групу із запобігання спалюванню сухої рослинності та побутових відходів на території Івано-Франківської міської ради. Відповідне розпорядження Марцінків підписав 28 січня.

Керівником групи міський голова призначив Олега Лемчака (Лемчика) – заступника директора КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба». До групи увійшло ще п’ять працівників від аварійно-рятувальної служби, інспекції з благоустрою, міського відділу УДСНС України в області та «Муніципальної варти».

Мобільна група повинна обстежувати території міської ради з 30 січня до 28 лютого з 15.00 до 21.00 год.

Керівник мобільної групи повинен щотижнево надавати письмову інформацію про роботу. Також Марцінків доручив міському відділу ДСНС та сільським головам звернутись до релігійних конфесій, аби ті закликали громадян протидіяти спалюванню сухої рослинності на території Івано-Франківської міської ради.

За розпорядженням мера міський відділ ДСНС має підготувати матеріали та буклети про негативні наслідки для здоров’я громадян від спалювання сухої рослинності.

Війтам сіл Івано-Франківської міської ради Марцінків рекомендує уповноважити працівників КП «Муніципальна варта» та Муніципальну інспекцію з благоустрою для складання адміністративних протоколів на території своїх населених пунктів на порушників, а також залучати відповідальних працівників для роботи в склад мобільної групи у населених пунктах. А сільському голові села Вовчинець – розглянути можливість тимчасового обмеження доступу громадян до «Вовчинецьких гір» у пожежонебезпечний період 2020 року.

Нагадаємо, заступника начальника “Міської аварійно-рятувальної служби” Олега Лемчика (Лемчака) шість разів штрафували за п’яну їзду. Суд на десять років позбавив його права керувати транспортними засобами і постановив вилучити автомобіль. Але це не завадило порушнику знову сісти за кермо.

У  середині березня минулого року патрульні зупинили його за кермом “Рено Меган” та склали постанову за частиною 4 статті 126 КУпАП – керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами.

Як з’ясувалося, перед тим у лютому він змінив прізвище, відтак відмовився від ідентифікаційного коду та отримав наприкінці березня нові права – вже після того, як на нього склали постанову.

Коли поліцейські передали постанову до суду, порушник намагався переконати суд, що десять років не має права сідати за кермо Олег ЛемчАк, а постанову цього року патрульні склали на Олега ЛемчИка.

Суддя Галина Домбровська відмовила Лемчику у скасуванні постанови патрульних. Вона зазначила, що судом підтверджено, що Олег ЛемчАк і Олег ЛемчИк одна особа. У рішенні також йдеться, що зміна прізвища не може бути підставою для видачі посвідчення водія та причиною невиконання рішень суду.

Тоді на сторінці КУ “Міська аварійно-рятувальна служба” у фейсбуці повідомили, що у зв’язку з повідомленнями про притягнення до адміністративної відповідальності працівника комунальної установи Лемчака (Лемчика) Олега прийнято рішення про його відсторонення від посади заступника директора. Його перевели в караул №3 аварійно-рятувального відділення як пожежника-рятувальника.

Але судячи з розпорядження Марцінківа, Лемчака (Лемчика) відновили на посаді заступника директора аварійно-рятувальної служби.

У фейсбуці Лемчак (Лемчик) називає себе спеціальним агентом Івано-Франківської міської ради.

У Франківську ловити підпалювачів сухої трави буде посадовець, якого шість разів затримували п’яним за кермом 1

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: