fbpx

У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень

Суспільство 13:23, 02.03, 2020

Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради уклало договори з підприємцем Святославом Андрусяком на прибирання зупинок громадського транспорту. Тендер виграв підприємець, який запропонував вищу за інших учасників ціну.

Управління провело закупівлю за двома лотами – 55 і 56 зупинок.

У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 1
У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 2
У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 3
У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 4

За перший лот змагалися чотири учасники. Андрусяк запропонував найвищу ціну. Але тендерний комітет відхилив пропозиції інших трьох учасників.

У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 5

Підприємці Євген Жданов і Микола Вакалюк не надали копії реєстраційних документів, а ТОВ “Клінінг Про Сервіс” з помилками заповнило тендерну пропозицію.

“Сума пропозиції літерами не відповідає сумі пропозиції, зазначеної цифрами; ціна за одиницю без ПДВ (грн) не відповідає арифметичному розрахунку”, – йдеться у протоколі розгляду пропозицій.

За перемогу у другому лоті змагалися Вакалюк, Жданов і Андрусяк. Пропозицію Жданова знову-таки відхилили через те, що не подав усіх документів.

У Франківську підприємець зобов'язався щодня прибирати 111 зупинок за 945 тисяч гривень 6

29 лютого Жданов подав скаргу замовнику про те, що пропозиція Андрусяка не відповідає тендерним вимогам. Попри це сьогодні, 2 березня, Управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської міської ради уклало з Андрусяком два договори на загальну суму 944 862 грн.

Підрядник за ці гроші зобов’язався підмітати зупинки та прилеглу територію периметром 4 м, прибирати урни та не менше одного разу на день вивозити сміття. Прибирання має проводитись зранку щоденно.

Крім того, підприємець має забезпечити прибирання зупинки громадського транспорту від снігу, посипати піском, чистити зупинки від несанкціонової реклами.

Мити інформаційні таблички та тумби підрядник повинен раз на місяць, а на вимогу замовника подавати фотозвіт про прибирання.

Святослав Андрусяк зареєструвався ФОПом у червні 2016 року. За цей час уклав договорів на 6,2 млн грн. З них на 4,9 млн грн – з управлінням транспорту і зв’язку та на 1,3 млн грн – з Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: