fbpx

У Франківську підрядникам, що схалтурили на розмітці, не заплатять, – Смушак

Суспільство 12:51, 06.01, 2022

Водії Івано-Франківська нарікають, що нова розмітка на дорогах міста зійшла разом з першим снігом. Вже майже не видно нової розмітки на вулиці Галицькій, на кільці, що на вулиці Надрічній, на деяких ділянках Незалежності, Івасюка, Тисменицькій та інших вулицях.

Заступник міського голови та директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак розповів КУРСу, що моніторить ситуацію і знає про проблему. Він повідомив, що підрядники, які нанесли розмітку неякісною фарбою, не отримають грошей.

«Ми їм просто не заплатимо гроші за ці роботи», – запевнив Смушак.

Щоправда, йдеться лише про тих підрядників, які нанесли неякісну розмітку восени і від часу виконання їхніх робіт не минуло пів року. Адже гарантійний термін розмітки відповідно до договорів з підрядниками становить 6 місяців. Також за умовами договорів підрядники не отримують авансу: замовник платить лише після виконаних робіт.

За словами Михайла Смушака, зараз департамент має претензії до розмітки на вулицях Галицькій, Надрічній та Калуському шосе.

За даними системи публічних закупівель Prozorro, департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики розірвав договір з підрядником, який наносив розмітку на Калуському шосе.

Роботи виконувало ТОВ “Західдорсервіс”. Вартість робіт за договором становила 125 тисяч гривень. Договір розірваний 29 листопада “за взаємною згодою сторін”.

Після цього, 29 грудня, про нанесення розмітки на Калуському шосе був укладений новий договір з ТОВ “Добра реклама” вартістю 198 500 гривень. Роботи мають бути виконані до 30 березня 2022 року.

Також фірма “Західдорсервіс” наносила розмітку на транспортній розв’язці вулиць Галицької, Надрічної та Набережної ім. В. Стефаника. Вартість робіт 114 тисяч гривень. 31 грудня Департамент підписав з підрядником додаткову угоду, за якою термін виконання робіт продовжили до кінця 2022 року “у зв’язку з відсутністю бюджетних призначень” на 2021 рік.

Нагадаємо, на вулиці Галицькій виділять смугу для громадського транспорту.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: