fbpx

У Франківську вдова військового Людмила Небор започаткувала власний бізнес

Суспільство 18:30, 10.01, 2025

Подружжя Андрій та Людмила Небори мало мрію започаткувати власну справу. Та війна, на жаль, забрала в Людмили її чоловіка. Він героїчно загинув, захищаючи нашу державу. Жінка не опустила рук і вирішила втілити в життя спільні з чоловіком плани на бізнес в Івано-Франківську, пише КУРС з посиланням на сайт міського голови.

Так з’явилась крамниця «Ейнштейн», де можна придбати подарунки, сувеніри та цікаві дрібнички на різний смак. 

«Започаткувати власний бізнес – ідея була вже дуже давно. Ми ще з чоловіком планували і… міркували, що це мав бути приблизно такого плану: щось з декором, щось таке цікаве, приємне для ока і для людей. Коли чоловік загинув, я розуміла, що треба рухатись далі. І я ризикнула: вклала, купила цей магазин і почала його розвивати. Дуже багато додавала вже від себе, свого бачення… Свої роботи теж поставили в магазині на продаж. Можливо, він вже не такий «Ейнштейн», як був колись, але він зараз дуже цікавий. Дуже в нас багато цікавого товару. Особливо для молоді. У нас всі задоволені покупці», – розповідає Людмила Небор, дружина загиблого Героя, власниця крамнички «Ейнштейн».

В Івано-Франківську активно працює і розвивається ветеранський бізнес. Цьому сприяє і проєкт «Ветеранський простір» Першого добровольчого шпиталю. Тут опікуються ветеранами, учасниками бойових дій, сім’ями загиблих та ветеранів. А місяць тому проводили презентацію бізнесів на різдвяному ярмарку, куди запрошували всіх, хто хотів презентувати свою продукцію. 

«Ми розуміємо, що і ветеранський бізнес, і власне працевлаштування, і економічна залученість ветеранів – це пріоритет №1 в нашій роботі. І, на мою думку, має бути пріоритетом №1 у ветеранській політиці громад взагалі. Тому що це є люди, які зі зброєю в руках захищали Україну, які повернулися сюди, тому що або мали поранення, або так стається, що загинули, і тоді їхнім родичам потрібна допомога. І власне кому як не їм надати пріоритет, кому як не їм зараз допомогти, щоб вони розвивали бізнес. І власне, розуміючи те, що ветерани – це ті, завдяки кому ми можемо більш-менш мирно сьогодні жити в місті… ми маємо спрямовувати свої зусилля, допомогти їм втримати свій бізнес, працювати й розвиватися», – розповідає Станіслав Онищук, керівник «Першого добровольчого хірургічного шпиталю», засновник ветеранського простору при БО «БРАСС».

Магазин «Ейнштейн» розташований навпроти ратуші в торговому центрі «Галерея Н», 0 поверх.

Читайте також: Знати Крим: як ветеран відкрив у Франківську ресторан “Курултай”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: