fbpx

У Франківську влаштовують доступний вхід до військового шпиталю

Суспільство 14:10, 11.06, 2024

У середмісті Франківська біля Палацу Потоцьких комунальники завершують пониження тротуарів та облаштування пішохідних переходів для безпечного пересування людей з інвалідністю, пише КУРС з посиланням на пресслужбу міського голови.

Біля військового шпиталю на вулиці Старозамковій робота кипить. Тут облаштовують тротуари для зручного заїзду людей на кріслах колісних. Для їхнього комфортного пересування комунальники кладуть безшовну бруківку, а для доступності – роблять пониження. 

«Основний наш напрямок на цей рік – доступність. Робимо пониження, робимо тротуари, пішохідні доріжки, де їх не було або де вони в жахливому стані. Одна з таких ділянок – вулиця Старозамкова. Поруч знаходиться військовий шпиталь, який багато поранених військових щоденно відвідують. І вони до нас звернулися, ми робимо цю частину тротуару. Стараємося притримуватися стилю, який вже був на центральних вулицях – закладаємо безшовну плитку «Новатор», – каже перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук.

Процес контролює радник міського голови з питань доступності, ветеран Юрій Гапончук. Власне з ним попередньо радилися та узгоджували хід робіт комунальники. Гапончук створив мапу доступності і щодня інспектує вулиці та вказує, де необхідно провести роботи для легкого пересування воїнів з пораненнями та на кріслах колісних. Каже, ця частина тротуару була у незадовільному стані, військовим було складно дістатися шпиталю. 

У Франківську влаштовують доступний вхід до військового шпиталю 1

«Зараз в процесі ті напрямки, які ми запланували. Один напрямок, можна сказати, ми вже зробили. Напрямок до лікарні на Пасічну. Решта напрямків – в процесі. Стараюся слідкувати за виконанням робіт, радію, що все робиться правильно», – зазначив радник міського голови, майор НГУ Юрій Гапончук.

Роботи тут комунальники завершать вже до кінця тижня. Цей маршрут у мапі доступності один з основних.

До кінця року, обіцяє очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, основний безбар’єрний маршрут, який обрали і затвердили ветерани та міський голова, зроблять доступним для людей з інвалідністю: тротуари, переходи, заїзди на зупинки громадського транспорту від мікрорайону Пасічна через центр і до міської лікарні на вулиці Мазепи.

Нагадаємо, у Франківську прокладають перший безбар’єрний маршрут – роботи на перехресті Галицька – Дністровська. Також КУРС писав, що у Франківську неподалік Івано-Франківської обласної клінічної лікарні роблять тротуари доступнішими для людей з інвалідністю.

Читайте: Юрій Гапончук: Про війну, ветеранський спорт і доступний Франківськ

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: